Jakość Roku Srebro I Jakość Roku 2011 dla Baltic Wood

Podziel się:
Firma Baltic Wood została ponownie doceniona przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. W VI edycji Największego Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości producent trójwarstwowych podłóg drewnianych został uhonorowany podwójnym tytułem: JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011.

W renomowanym konkursie JAKOŚĆ ROKU firma Baltic Wood wzięła udział po raz drugi. Ubiegłoroczne zgłoszenie zaowocowało nagrodą EKO JAKOŚĆ ROKU 2010, przyznaną za proekologiczną postawę firmy oraz funkcjonujący w przedsiębiorstwie System Zarządzania Ekologią.

Podczas VI edycji konkursu Baltic Wood został nagrodzony podwójnym tytułem:

JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011

Fot. Baltic WoodFot. Baltic WoodFot. Baltic WoodFot. Baltic Wood]
Tytuł JAKOŚĆ ROKU SREBRO przyznano firmie w uznaniu za zdobycie nominacji i nagrody głównej w Konkursie drugi raz z rzędu.

Jury złożone z wybitnych ekspertów wyróżniło polskiego producenta tytułem JAKOŚĆ ROKU 2011, biorąc pod uwagę:

- skuteczną realizację przyjętej polityki jakości;
- dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług;
- pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne;
- klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie;
- wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
- efektywność zarządzania organizacją;
- nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.
REKLAMA:

Jak zaznacza Katarzyna Dobrowolska, Kierownik działu Marketingu i PR Baltic Wood, otrzymane Tytuły mają dla firmy szczególne znaczenie. Najwyższa jakość jest bowiem jednym z sześciu priorytetowych filarów Baltic Wood, którym podporządkowane są wszystkie procesy w przedsiębiorstwie. Zdobyte wyróżnienia są więc gratyfikacją i dodatkowym potwierdzeniem nieustannego dążenia Baltic Wood do utrzymywania najwyższych standardów produkcji oraz zaspokajania potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Warto podkreślić, że najwyższe europejskie standardy produkcji i kontroli jakości w firmie Baltic Wood potwierdzone są certyfikatem ISO 9001. Podłoga najnowszej generacji wytwarzana jest w zaawansowanej technologicznie fabryce. Komputerowa selekcja drewna i laserowe pomiary wzmocnione są dodatkową weryfikacją procesu produkcji przez specjalistów. Ponadprzeciętna jakość podłóg potwierdzona jest również 30-letnią gwarancją.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 7 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka agencja Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej, wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja S.A., najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce (działa od 1958 roku).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Baltic Wood
#wiadomości #nagrody #podloga #wewnatrz_bud #eko #baltic

Więcej tematów: