Jakość oparta na 20-letnim doświadczeniu – wybieraj oryginalne profile ULTRASTIL® od Rigips!

Nawet 50% większa sztywność, wyższe bezpieczeństwo użytkowania oraz łatwiejsze wkręcanie i lepsza stabilność wkrętów – to tylko niektóre z korzyści wynikających z zastosowania w systemach suchej zabudowy oryginalnych profili ULTRASTIL<sup>®</sup> marki RIGIPS.

Więcej...

Producent wyrobów betonowych, którego doceni każdy architekt

Podczas realizacji kreatywnych wizji architektonicznych, wybór odpowiedniego producenta wyrobów betonowych jest kluczowy. Dzięki współpracy z nim możesz zyskać pewność, że Twoje projekty są zbudowane na solidnym fundamencie wysokiej jakości materiałów.

Więcej...

Kolekcja płytek inspirowana Londynem

Kolekcja płytek Lane nie bez powodu przypomina cegły. Dla włoskiej marki Mutina stworzył ją słynny londyński duet projektantów Barber & Osgerby, którzy inspirowali się charakterem swojego miasta.

Więcej...

Izolacje z potencjałem, czyli jak oszczędzać energię i pieniądze?

Redukcja emisji CO2 to dziś jeden z najwyższych priorytetów w sektorze energetycznym i przemysłowym. Wynika to nie tylko z uwarunkowań prawnych i norm narzucanych przez UE, ale też z niepisanego kodeksu etyki uwzględniającego odpowiedzialność za przyszłe pokolenia.

Więcej...

Nowość w termoizolacji - podwójne płyty

Płyty styropianowe składające się z dwóch warstw o różnych, ale uzupełniających się właściwościach to odpowiedź firmy Styropmin na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplenia domów.

Więcej...

Zmierz się z płytami Rigips: nowe linie dla szybkiego i precyzyjnego montażu

Miarka nadrukowana na krawędziach płyt gipsowo-kartonowych. Słyszeliście już o tym? Zapewne tak. Teraz jednak pomysł ten powraca w udoskonalonej formie i na wielką skalę. Od teraz wszystkie płyty Rigips PRO i 4PRO<sup>™</sup> mają oprócz podziałki także kilka nowych przydatnych nadruków.

Więcej...

Zdjęcia na płótnie - najlepszy prezent dla rodziny

Istnieje wiele okazji, by przygotować i wręczyć prezent dla rodziców, dziadków, rodzeństwa lub innych bliskich osób. Niestety często nie wiemy, co podarować krewnym. Idealnym rozwiązaniem dylematu mogą być zdjęcia na płótnie.

Więcej...

Nie traćmy ani granulki. Styropmin ogranicza mikroodpady

Zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi to nie tylko reklamówki w oceanie, butelki na ulicach czy inne widoczne śmieci. To także miniodpady - granulat, płatki czy nawet proszek. Choć ich straty są niemal niewidoczne, nie znaczy to, że nie można im zapobiegać. Styropmin przystąpił...

Więcej...

Projektujemy sypialnię. Praktyczne porady oraz trendy w aranżacji

To jedno z najbardziej osobistych pomieszczeń w domu. Sypialnię urządzamy wyłącznie dla siebie, nie warto więc iść na kompromisy, lecz stworzyć miejsce, które pozwoli na swobodny wypoczynek i odprężenie – ważna jest nie tylko kolorystyka, ale również odpowiednio dobrane meble czy...

Więcej...
Loading...