EZVIZ prezentuje HP7 – swój pierwszy inteligentny wideodomofon

EZVIZ wprowadza na rynek swój pierwszy wideodomofon HP7, który cechuje się wszechstronną funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Urządzenie umożliwia wyraźny podgląd na żywo, rozmowę oraz kontrolę wejścia do mieszkania dla gości, nawet podczas nieobecności właścicieli. Co więcej elegancki...

Więcej...

Nowa centrala oddymiania w ofercie D+H Polska

W ofercie D+H Polska pojawiła się nowa centrala kompaktowa CPS-B1-5-01-01 do sterowania systemami oddymiania i naturalnej wentylacji. Centrala przeznaczona jest do małych obiektów, w których obsługuje 1 strefę oddymiania (1 linia, 1 grupa).

Więcej...

Inteligentny Czujnik Bezpieczeństwa od Netatmo – nowy produkt kompatybilny z Matter

Netatmo zapowiada premierę swojego pierwszego urządzenia kompatybilnego ze standardem Matter – Inteligentnego Czujnika Bezpieczeństwa. Nowość od francuskiego producenta będzie poszerzeniem gamy produktów zaprojektowanych z myślą o poprawie bezpieczeństwa i komfortu w domu.

Więcej...

Nowa generacja podgrzewanych kurtek MILWAUKEE® - stworzone do pracy w każdych warunkach

MILWAUKEE<sup>&reg;</sup> wprowadza na rynek nową generację podgrzewanych kurtek, zaprojektowanych na potrzeby profesjonalistów. Trzy modele kurtek w różnych kolorach wyposażono w udoskonaloną technologię podgrzewania z jeszcze dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu akumulatora....

Więcej...

Netatmo prezentuje Inteligentny Czujnik Czadu

Inteligentny Czujnik Czadu od Netatmo to najnowszy produkt w ofercie francuskiego producenta urządzeń inteligentnego domu. Informuje on domowników o podwyższonym poziomie CO na dwa sposoby: za pomocą alarmu sygnalizującego zagrożenie oraz powiadomień w aplikacji mobilnej.

Więcej...

Okulary ochronne MILWAUKEE® - maksymalne bezpieczeństwo oczu dla profesjonalistów

Okulary ochronne to jeden z kluczowych środków ochrony indywidualnej dla osób pracujących w budownictwie, obróbce materiału czy obsługujących maszyny na linii produkcyjnej. Firma MILWAUKEE<sup>®</sup> przygotowała aż cztery rodzaje okularów dedykowanych specjalistom, które zapewniają...

Więcej...

Taśma Budowlana GOLIATH

Doskonale sprawdza się przy sklejaniu plandek budowlanych, ciężkich folii budowlanych, grubych worków na gruz i odpady budowlane oraz wiele innych. Idealna do uszczelniania przewodów wentylacyjnych, węży gumowych i tym podobnych.

Więcej...

Czujnik dymu GSM FS2SD-GSM

Ferguson sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty nowy produkt w linii produktów Smart Home (Domu Inteligentnego): Czujnik dymu GSM FS2SD-GSM.

Więcej...

Druty odgromowe z aluminium

Polskim producentem tych produktów jest Boryszew S.A. o/NPA Skawina, mający swoją fabrykę w Skawinie, niedaleko Krakowa.

Więcej...
Loading...