Wiosenne nowości produktowe

Wiosna, choć może nie wszędzie w pełni, jest już faktem. To idealny moment aby zrobić przegląd sprzętu ogrodniczego, grilla i przygotować otoczenie naszego domu na letni relaks w ogrodzie czy na tarasie. Dla tych, którzy na razie marzą o spacerach po ogrodzie czy popołudniowym wylegiwaniu...

Więcej...

Na majówkę tylko z grillem gazowym!

Majówka coraz bliżej! Ten długi weekend nie może się obejść bez spotkań na świeżym powietrzu i wspólnym grillowaniu potraw w ogrodzie. Znane w całych Stanach Zjednoczonych grille gazowe to nieodłączny element wszystkich klasycznych barbeque. Od wielu lat urządzenia te podbijają także...

Więcej...

Konserwacja tarasu na wiosnę w trzech krokach

Choć taras z drewna to naprawdę twardy „zawodnik”, to wiosenne, zmienne warunki pogodowe nie są mu obojętne. Warto więc zatroszczyć się o jego kondycję, odpowiednio przygotowując go na sezon grillowy. Jak się do tego zabrać? O profesjonalnych środkach do konserwacji drewnianych tarasów,...

Więcej...

Balkon, taras i ogród – oświetlenie zewnętrzne doda im blasku

Ogrody i balkony, nawet te najmniejsze, są w dzisiejszych czasach na wagę złota. Umożliwiają nie tylko kontakt z naturą, ale i zapewniają dodatkową przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Więcej...

Nadaj trawnikowi nowy blask na wiosnę

Po zimie trawnik jest osłabiony i zniszczony. To czas na jego regenerację, aby latem mógł lśnić pełnym blaskiem. Kilka prostych zabiegów pielęgnacyjnych pomoże mu wrócić do zdrowia po zimowej drzemce. Sprawdź jak wykonać je samodzielnie.

Więcej...

Trendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w lutym oraz po 2 miesiącach 2023 r.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Więcej...

Ogrodzenie bez sporów

Budowa domu zakończona, teren posesji uprzątnięty, a zatem najwyższa pora stawiać ogrodzenie. Proste? Nie zawsze! Jeżeli nie chcecie, aby grodzenie działki skończyło się sporem przeczytajcie, o czym należy pamiętać oddzielając się od sąsiada.

Więcej...

Jak urządzić ogród?

Tu oddychamy głęboko i patrzymy w gwiazdy

Więcej...

Trendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w styczniu 2023 r.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Więcej...

Zbuduj ogrodzenie dookoła domu. Co warto wiedzieć?

Kiedy i od czego zacząć budowę ogrodzenia? Który materiał wybrać, aby było jak najlepiej dopasowane do wyglądu naszego domu i spełniało swoją funkcję? Co nie mniej ważne, ile może ono kosztować? To tylko niektóre z pytań, które zadajemy sobie przed budową ogrodzenia posesji.

Więcej...
Loading...