Zaprojektuj zieleń w ogrodzie

Wiosna w rozkwicie, a lato zbliża się dużymi krokami. To ostatnia chwila na to, żeby wprowadzić zmiany w domowym otoczeniu lub uporządkować zieleń w ogrodzie. Pomogą nam w tym betonowe obrzeża, palisady, murki i donice.

Więcej...

Stwórz wymarzony taras!

Piękny, komfortowy i funkcjonalny – te trzy określenia najlepiej opisują idealny taras w domowym otoczeniu. Podpowiadamy, jak stworzyć taką przestrzeń przy użyciu betonowych elementów.

Więcej...

Jak dobrać elementy aranżacji ogrodowych, aby zawsze do siebie pasowały?

Beton, kamień, drewno i rośliny – to podstawowe elementy, które zwykle budują aranżacje otoczenia naszego domu. Podpowiadamy, na co należy zwracać uwagę, aby stworzona z ich użyciem przestrzeń miała spójny charakter.

Więcej...

Ścianka dekoracyjna na tarasie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...

Murki w ogrodzie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...

Budowa grilla z cegły klinkierowej

Mario Budowlaniec budowa grilla ogrodowego z cegieł klinkierowych

Więcej...

Czosnek ozdobny – uprawa, sadzenie, wymagania i nie tylko!

Są rośliny mniej lub bardziej oryginalne, łatwiejsze lub trudniejsze w uprawie. Wśród nich czosnki ozdobne stanowią idealne połączenie rośliny niezwykle oryginalnej pod względem swojego wyglądu i prostej w kwestii jej pielęgnacji. Są one mrozoodporne, dostępne w szerokiej gamie gatunków...

Więcej...

Ile kosztuje brama garażowa na pilota?

W ostatnim czasie koszty budowy i utrzymania domu znacząco wzrosły. Spowodowane jest to rekordowo wysoką inflacją, która w czerwcu br. przekroczyła już 15%. Co więcej, według prognoz analityków, będzie ona jeszcze przyśpieszać w kolejnych miesiącach. Status ekonomiczny Polaków uległ...

Więcej...

Jak stworzyć nastrojowe oświetlenie ogrodu?

Rodzaje oświetlenia ogrodowego ➢ Jak rozmieścić oświetlenie w ogrodzie? ➢ O czym pamiętać przy wyborze lamp do ogrodu? Sprawdź koniecznie!

Więcej...

Ogród w październiku - jakie prace należy wykonać?

Jakie prace ogrodnicze należy wykonać jesienią? Jak przygotować ogród do nadchodzącej zimy i uporządkować przestrzeń po sezonie? Kliknij i zobacz!

Więcej...
Loading...