5 prestiżowych nagród dla Franke

W najważniejszych branżowych konkursach - Red Dot Awards 2023 i iF Design Awards 2023 - szwajcarska firma Franke zdobyła aż pięć nagród. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanej, inteligentnej technologii w swojej kategorii.

Więcej...

W ażurowym świetle

Ażurowe elementy zagościły w łazienkowych aranżacjach, wnosząc w nie lekkość i delikatność. Przyjemnie rozpraszają światło i potrafią pięknie przeobrazić wnętrze.

Więcej...

Nowość! Bateria natryskowa SCHELL MODUS z termostatem

Minimalistyczna bateria prysznicowa SCHELL MODUS z termostatem zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Rozwiązanie z funkcją indywidualnej regulacji temperatury wody i technologią IsoBody gwarantuje niezawodną ochronę przed poparzeniem skóry nawet w przypadku...

Więcej...

Minimalistyczne kuchnie

Kiedy mówimy „minimalizm”, od razu na myśl przychodzą stonowane barwy, proste formy, niemal ascetyczne wnętrza. I oczywiście jest to kwintesencja tego oszczędnego stylu. Nie znaczy to jednak, że on nie ewoluuje. Na przykładzie czterech kuchennych aranżacji zobaczcie, jak się może...

Więcej...

Modne trendy w łazience

Współczesna łazienka powinna być azylem, w którym mamy dobrze się czuć i efektywnie odpoczywać. Stawiamy w niej na wygodę, modny design, ale także oszczędność wody. Sprawdźcie, jakie trendy dominują dziś w łazience.

Więcej...

Pomysł na kolor w kuchni

Stylistyka wnętrza zależy od zastosowanych w nim barw. Nawet mały akcent kolorystyczny może odegrać kluczową rolę w tym, jak odbieramy przestrzeń. Przeanalizujmy wpływ barwy na wygląd pomieszczenia na podstawie czterech aranżacji, z wykorzystaniem baterii zlewozmywakowych marki Ferro.

Więcej...

Trwałość - najbardziej zrównoważona koncepcja ze wszystkich

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i najwyższej jakości elementy wyposażenia Duravit zapewniają najwyższą trwałość w łazience.

Więcej...

Do jakich łazienek pasują złote baterie?

Złoto przyciąga wzrok. Kojarzy się z elegancją i ponadczasowym szykiem. Kiedyś zarezerwowane wyłącznie dla wyższych sfer, dziś odnajduje się w niemal każdym wnętrzu – bez względu na jego metraż czy styl aranżacji. Coraz częściej pojawia się także w strefie łazienki. To właśnie tu...

Więcej...

Dyskretny urok czarnego matu

Czarny mat intryguje głębią koloru i wprowadza teatralną tajemniczość do wnętrza. To szalenie modny rodzaj wykończenia, które podbija współczesne kuchnie. Jest nowoczesny i równie uniwersalny, jak połyskujący chrom czy szczotkowana stal. W jaki sposób wprowadzić go do kuchni?

Więcej...

Kwadratowa czy okrągła – wybieramy natryski z deszczowniami

Jaki natrysk z deszczownią wybrać? Oto przegląd ciekawych zestawów – praktycznych i funkcjonalnych, o owalnej lub geometrycznej formie, wykończonych w chromie albo w czerni.

Więcej...
Loading...