Paleta URBANAGE od PARA Paints

Podziel się:
Jednym z trendów kolorystycznych od PARA Paints na rok 2012 jest paleta URBANAGE. Jasne, pastelowe kolory wyrażają atmosferę wielkich i szykownych metropolii.

SZAFA kolorów PARA PAINTSSZAFA kolorów PARA PAINTSDobrze zaprojektowana przestrzeń miejska powinna odzwierciedlać charakter miasta, jego historię oraz tożsamość. Zestawienie kolorów PARA Urbanage powstało z inspiracji architekturą i zabytkami. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach utrzymanych w miejskim stylu. Paletę PARA Urbanage można określić mianem wyrafinowanej i eleganckiej.

Pastelowe barwy są bardzo delikatne, dzięki czemu wnętrze zyskuje wrażenie przytulności i lekkości. Takie kolory są idealnym tłem do antyków i interesujących mebli i dodatków, także w ciemnych, mocnych kolorach.
Głównym akcentem kolorystycznym wnętrza w stylu miejskim jest „Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego” oraz „Szary krajobraz miasta". Odcienie te są jasne i przepięknie odbijają światło w pomieszczeniach.

PARA Urbanage Trendy kolorystyczne 2012 od PARA PaintsPARA Urbanage Trendy kolorystyczne 2012 od PARA PaintsDoskonale komponują się z delikatnymi, pastelowymi kolorami: „Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie”, zadymionym różem „Lawendowym”, bladą morską falą „Liliowego Skweru na Dolnym Manhatanie” oraz „Małą czarną”. Takie zestawienie kolorystyczne idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu klasycznym. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Ambrose Price.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Para
#czytelnia #wnetrza #w wewnatrz_bud #do malowanie #farba #PARA #do sciany #Projekty i aranżacje

Więcej tematów: