Zawory kulowe F-Power

Podziel się:
Nowa seria zaworów FERRO to bardzo rozbudowany asortyment, pozwalający na szeroki wachlarz zastosowań. Zależnie od wymagań instalacji (np. rodzaju, materiału, sposobu łączenia, dodatkowych funkcji zaworu, sposobu przełączania), z oferty zaworów F-Power można dobrać zawory: nakrętno-nakrętne, nakrętno-wkrętne, wkrętno-wkrętne, ze śrubunkiem lub półśrubunkiem, do wlutowania, z filtrem, spustowe, kątowe (sterowane motylkiem lub dźwignią), podtynkowe.

Fot. FerroFot. Ferro
Zawory F-Power zaprojektowano i wykonano w technologii ABT (Advanced Body Technology), łącząc ze sobą zaawansowane rozwiązania materiałowe i konstrukcyjne. Wyrafinowana budowa, solidność wykonania i wykorzystane przy produkcji materiały produkcyjne złożyły się na produkt wyjątkowo trwały. Niezawodność zaworów potwierdzamy udzielaną na nie dziesięcioletnią gwarancją.
REKLAMA:

Zastosowania

Seria zaworów kulowych F-Power to wszechstronność i mnogość możliwych zastosowań. Oprócz instalacji wodnych, F-Power sprawdzą się w systemach sprężonego powietrza oraz chłodniczych i solarnych (z roztworem glikolu o maksymalnym stężeniu 50%). Maksymalna temperatura pracy dla zaworów najnowszej generacji wynosi wysokie 120°C. Z kolei minimalna temperatura to -30°C (dla roztworu glikolu w stężeniu maksymalnym 50%).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ferro
#instalacje #ferro #zawór #woda #produkty #Instalacje wodne

Więcej tematów: