ABBA I MADONNA w REHAU czyli akcja charytatywna pracowników

Podziel się:
Akcje charytatywne od wielu lat są tradycją ostatnich miesięcy w roku w polskim oddziale REHAU. I jeszcze nigdy nie były nudnym zbieraniem pieniędzy.

 Fot. Kuba Kępiński, REHAU Fot. Kuba Kępiński, REHAU Były już świąteczne kartki z zarządem w strojach mikołajów i reniferem w tle, były konkursy kulinarne, były wspólne warsztaty świątecznych ozdób. Ale w tym roku sami siebie zaskoczyliśmy swoimi pomysłami:-) 
5 zespołów, złożonych z pracowników REHAU, dało niesamowity koncert, którego celem była zbiórka pieniędzy na wybrane przez zespoły cele charytatywne. 


 Fot. Kuba Kępiński,  REHAU Fot. Kuba Kępiński, REHAU Mieliśmy więc występy chórów (Gregorianie), boysbandów (Backstreet Boys), kolorowych grup (Village People, brawurowo tańczący do „YMCA”), wróciliśmy do lat 70-tych dzięki zespołowi ABBA i przenieśliśmy się w... świat musicali dzięki „Material Girl” Madonny i jej gangowi. 

Występy były rewelacyjne! Wielką niespodzianką był też taneczny flash mob w wykonaniu wszystkich obecnym na koncercie Pań, pracujących w REHAU. Do końca utrzymywany w tajemnicy przed męskim gronem występ wzbudził aplauz i konieczne były oczywiście bisy.

 Fot. Kuba Kępiński,  REHAU Fot. Kuba Kępiński, REHAU Fot. Kuba Kępiński,  REHAU Fot. Kuba Kępiński, REHAU
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: REHAU
#okna #wiadomości #okna i drzwi #rehau #imprezy

Więcej tematów: