Gigantyczne krzesło w Elblągu

Podziel się:
6-metrów wysokości ma gigantycze krzesło, które w zostało właśnie zmontowane w fabryce Halex. Na wiosnę stanie na obwodnicy Elbląga. Dlaczego właśnie tutaj?

Gigantyczne krzesło w Elblągu -Elbląg to zagłębie meblarskie, a krzesło to idealny symbol tej branży - mówi Henryk Tatkowski, właściciel firmy Halex, która jest pomysłodawcą i głównym wykonawcą projektu. Konstrukcja krzesła wykonana została w zakładzie firmy Halex w Elblągu. Wykorzystano do tego nowy park maszynowy, który w tym roku został uruchomiony w fabryce.

Konstrukcje, będzie można podziwiać jadąc na trasie z Gdańska do Warszawy - tak jak jej pierwowozór zbudowana jest z litego drewna bukowego o wyjątkowych walorach wytrzymałościowych. Konstrukcja idealnie wpasuje się w przestrzeń krajobrazu. Przez szczebelkowe oparcie krzesła przenikać będą kolory nieba i zieleni lasów, podkreślając ekologiczny charakter mebli.
REKLAMA:

Henrtk TatkowskiHenrtk Tatkowski- Szczebelki oparcia krzesła Lorens w naszej gigantycznej konstrukcji mają symbolizować drabinę, po której polscy producenci mebli pną się w górę - mówi Aleksandra Tatkowska. - Polskie meblarstwo dynamicznie rozwija się, daje pracę ponad 200 tysiącom ludzi w całym kraju. Gigantyczny Lorens to taka nasza forma pozytywnego manifestu. Bo warto manifestować także to co jest dobre, co nam się udaje, co można uznać za nasz wielki sukces.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: oBud.pl
#wiadomości #inwestycje #wnetrza

Więcej tematów: