Profil renowacyjny firmy Krispol– innowacyjne rozwiązanie

Podziel się:
U progu sezonu jesiennego-zimowego często decydujemy się na wymianę starej bramy na cieplejszą i wygodną bramę segmentową. Może nas zaskoczyć informacja, że nietypowa budowa garażu utrudnia wymianę bramy.

Fot. KrispolFot. KrispolNiewielkie rozmiary lub brak nadproża, węgarków, bądź obu tych elementów jednocześnie komplikuje montaż bramy w tradycyjny sposób. Nowy profil renowacyjny firmy Krispol całkowicie eliminuje ten problem.
Profil renowacyjny do bram garażowych KRISPOL to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do montażu bram segmentowych w nietypowych warunkach zabudowy. Łączy on w sobie dwie funkcje: elementu montażowego oraz maskownicy zapewniającej estetyczne wykończenie bramy.

Profil dostępny w ponad 200 kolorach z palety RAL i ponad 40 okleinach wykonany jest z aluminium i ma szerokość 100 mm. Zastosowany w narożniku łącznik zapewnia estetyczne spasowanie profili oraz  stabilność konstrukcji.
REKLAMA:

Wprowadzona innowacja pozwala na dopasowanie bramy do niemal każdego rozwiązania architektonicznego. Szczegóły dotyczące montażu uzyskać można w punktach sprzedaży produktów marki KRISPOL.

Źródło: Krispol
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Krispol
#okna #okna i drzwi #krispol #w garaz #profil #do brama #bramy garażowe #produkty

Więcej tematów: