Nowe rozdzielacze TECEfloor - optymalny rozdział ciepła w każdym domu

Podziel się:
Ogrzewanie podłogowe to coraz częściej stosowane rozwiązanie instalacyjne w domach i obiektach użyteczności publicznej. Za wyborem tego systemu grzewczego przemawiają zarówno względy praktyczne, jak i estetyczne. Nowość produktowa firmy TECE, innowacyjne rozdzielacze podłogowe TECEfloor ze stali nierdzewnej z przepływomierzami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów oraz precyzji wykonania w połączeniu z odpowiednio dobraną instalacją, zapewnią równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu oraz doskonale nadadzą się do stosowania przy realizacji wymagających projektów.

Fot. TECEFot. TECEFirma TECE posiada niezwykle bogatą ofertę produktów i rozwiązań instalacyjnych. Jedną z czołowych grup asortymentowych renomowanego producenta techniki grzewczej jest, od lat cieszący się dużym uznaniem w branży, system TECEfloor. Wprowadzone od września 2013 roku na stałe do oferty firmy TECE nowe rozdzielacze podłogowe TECEfloor ze stali nierdzewnej z przepływomierzami to produkt, który z uwagi na funkcjonalność i łatwość montażu docenią zarówno architekci, inwestorzy, jak i instalatorzy.

Zoptymalizowania instalacja grzewcza

Nowe rozdzielacze ogrzewania podłogowego ze stali nierdzewnej z przepływomierzami zaprojektowano z myślą o stworzeniu nowoczesnej, efektywnej instalacji grzewczej. Wysoką funkcjonalność produktu zapewniają belki o dużej objętości komory, które w istotny sposób wpływają na poprawę własności przepływowych, a co za tym idzie, bardziej równomierne rozchodzenie się ciepła pod powierzchnią podłogi. Co istotne, powierzchnia belek rozdzielacza TECEfloor jest polerowana i wyposażona w dźwiękochłonne uchwyty do mocowania z funkcją szybkiego, bezproblemowego montażu. Warto podkreślić, że przepływomierze nowego rozdzielacza TECEfloor ze stali nierdzewnej mają zakres regulacji 0,5 - 4,0 l/min oraz wyposażone są w blokadę nastawy z możliwością odcięcia przepływu (zgodne z normą PN-EN 1264-3). Ponadto posiadają one możliwość demontażu tzw. "szklanki" pod ciśnieniem systemowym. Funkcjonalność systemu zwiększają zintegrowane wkładki zaworowe z zamontowanym na trzpieniu podwójnym uszczelnieniem typu O-ring. Większe bezpieczeństwo zamykania obwodów grzewczych gwarantuje z kolei, również wyposażony w dodatkowe uszczelnienie typu O-ring, stożkowy grzybek zaworu.
REKLAMA:

Precyzyjna technologia dopracowana w szczegółach

Systemowy rozdzielacz TECEfloor ze stali nierdzewnej to ważny element instalacji nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Podłączony za pośrednictwem pętli grzewczych rozdzielacz spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jakości. Co istotne, ten typ instalacji pozwala ekonomicznie użytkować nowoczesne źródła ciepła, tj. kotły niskotemperaturowe, pompy ciepła. Warto również podkreślić, że nowy rozdzielacz TECEfloor ze stali nierdzewnej z przepływomierzami jest niezwykle lekki, estetycznie wykonany oraz dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali, niezwykle trwały i odporny na nacisk oraz urazy mechaniczne. Nowe rozwiązanie firmy TECE, wyposażone w komplet zaworów odcinających i regulacyjnych oraz systemowe elementy podłączeniowe umożliwi bezproblemowe i szybkie podłączenie pętli grzewczych, gwarantując równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniach.

Rozdzielcze ogrzewania podłogowego TECEfloor ze stali nierdzewnej z przepływomierzami
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: TECE
#do ogrzewanie #instalacje #tece #w podloga_ogrzewana #rozdzielacz #produkty #Ogrzewanie podłogowe

Więcej tematów: