Klucze nasadowe NEO 08-668 i 08-667

Podziel się:
Marka profesjonalnych narzędzi NEO powiększyła się tej jesieni o szereg nowości produktowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują nowe zestawy kluczy nasadowych NEO 08-668 i 08-667. Użytkownicy narzędzi ceniący sobie funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania docenią ich atuty.

Klucze nasadowe NEO 08-668Klucze nasadowe NEO 08-668Nowe zestawy NEO różnią się od siebie ilością elementów. Mniejszy z nich liczy 120 elementów, większy aż 150. Tak duża ilość komponentów oznacza kompleksowość, a przez to swobodę pracy. Za pomocą zestawów kluczy nasadowych NEO użytkownik z łatwością wykona większość prac mechanicznych. Podstawowym elementem obu zestawów są 3 klucze grzechotkowe do trzech typów napędów ¼”, 3/8” i ½”. Mechanizm każdej z grzechotek oparty jest na 45-zębowym mechanizmie zapewniającym dużą wytrzymałość przy zachowaniu małego skoku obrotu (na jeden przeskok klucz potrzebuje jedynie 8 stopni obrotu). Dodatkowym atutem grzechotek jest ergonomiczna, dwumateriałowa rękojeść gwarantująca pewny chwyt, co zdecydowanie wpływa na komfort i precyzję pracy.

Oba zestawy wyposażone są w pokaźną ilość współpracujących z grzechotkami elementów – nasadek, nasadek długich, nasadek TORX, końcówek typu Torx i Hex, przedłużek, bitów czy przegubów. Ponieważ najczęściej spotykanymi śrubami są te o łbach sześciokątnych, zastawy NEO wyposażone zostały w bogaty wachlarz obsługujących ten system końcówek. Większy zestaw posiada aż 43 nasadki sześciokątne, jego mniejszy brat – 33. Umożliwią one dokręcanie śrub o średnicach łbów od 4 do 32 mm. O kompleksowości zestawów świadczy również fakt, że wyposażono je w przedłużki umożliwiające dokręcanie połączeń gwintowych w trudno dostępnych miejscach, zestawy podstawowych kluczy imbusowych oraz standardowe klucze płasko-oczkowe współpracujące z śrubami o łbach od 10 do 19 mm. Dodatkowo większy zestaw (NEO 08-668) wyposażono w 3 klucze oczkowe z grzechotką w typowych rozmiarach: 8 x 10 mm, 12 x 13 mm i 17 x 19 mm. Dzięki tak dużej liczbie elementów zestawy NEO są szczególnie polecane do prac, gdzie pożądaną cechą jest dostępność szerokiego wachlarza typów narzędzi. Nowe zestawy kluczy nasadowych NEO sprawdzą się zatem wyśmienicie przy pracach w terenie.
REKLAMA:

Klucze nasadowe NEO 08-667Klucze nasadowe NEO 08-667Istotną cechą wyróżniającą zestawy na rynku jest jakość ich wykonania. Każdy element został wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Wykorzystanie tego stopu sprawia, że klucze nasadowe NEO mają wysoką wytrzymałość i żywotność, co w znaczący sposób przekłada się na koszt użytkowania w dłuższym okresie czasu.

Technologia produkcji, ergonomia wykonania sprawiają, że zestawy NEO 08-667 i 08-668 to świetny zakup dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Neo
#narzedzie #maszyny #neo #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: