Łazienka w stylu kobiecym

Podziel się:
Po pracowitym dniu potrzebujemy odprężenia i relaksu w miejscu, które najbardziej odpowiada naszym upodobaniom. Kojąca i odświeżająca kąpiel, chwile samotności w ciekawie i harmonijnie zaaranżowanej łazience – oto, czego nam potrzeba! By poczuć się komfortowo, warto zadbać o każdy detal przestrzeni. Podpowiadamy jak to zrobić.

Fot. Instal-ProjektFot. Instal-ProjektKobieca łazienka może mieć różne oblicza. Jej modna i wygodna odsłona, która ukoi nerwy i pozwoli prawdziwie wypocząć, to delikatny i spokojny design. Jasne płaszczyzny i delikatne krawędzie sprzętów doskonale podkreśli romantyczny i róż dodatków, który ożywi aranżację i doda jej charakteru.

Duże, śnieżnobiałe powierzchnie (ściany, fronty szafek i obudowy wanny) zyskują na odpowiednim oświetleniu – nad lustrem (wnętrze zyska optycznie na rozmiarze) i tam, gdzie połyskliwe kafelki rozprowadzą światło w całym pomieszczeniu. Warto także zadbać o ilość i jakość widocznych drobiazgów – pozostawić na widoku to, co rzeczywiście niezbędne i harmonijnie łączy się z aranżacją. Im mniej niepotrzebnych dodatków, które zagracają pomieszczenie, tym lepiej. Czasem wystarczy niewiele, by przełamać schemat: kontrastujące zestawy pojemników na mydło, ręczniki czy szczoteczki do zębów z powodzeniem spełnią swoją rolę.
REKLAMA:

Ściany możemy zostawić puste lub udekorować je z umiarem obrazami lub fotografiami, które dobrze nam się kojarzą – nadadzą łazience bardziej intymnego charakteru i ocieplą jej wnętrze.

Instal-ProjektInstal-ProjektOcieplenie łazienki to ważny aspekt nie tylko w kontekście aranżacji, ale i temperatury. Relaksująca kąpiel nie może wszak kończyć się marznięciem w drodze po ręcznik. Dobór odpowiednich grzejników to także kolejny element wnętrza. W aranżacji łazienki ważne miejsce zajmują takie grzejniki, które nadadzą wnętrzu delikatności i nie przytłumią starannie zaprojektowanej przestrzeni.

Obecnie na rynku znajdziemy grzejniki nie tylko zaprojektowane z wykorzystaniem różnych materiałów i w nowoczesnym kształcie, ale także produkty, które zostały pomyślane właśnie z myślą o estetyce. Kobiecy charakter łazienki podkreślą interesujące propozycje firmy Instal-Projekt. W ofercie znajdziemy smukłe i eleganckie grzejniki Omega R, które dopasują się do każdego wnętrza. Z kolei dyskretny model Stick level, oprócz ładnego wyglądu, dysponuje także praktycznym kształtem, który można wykorzystać nad wanną – grzejnik jest szeroki i niezbyt wysoki. Z kolei model Frame prezentuje ciekawy design. Okrągły kształt rurek połączono z kwadratowymi przekrojami. Dzięki temu produkt nada oryginalnego charakteru nawet najbardziej zachowawczym wnętrzom.

W przypadku urządzania miejsca odpoczynku i relaksu, prostota jest naszym największym sprzymierzeńcem. Starajmy się więc oszczędnie gospodarować dodatkami i unikajmy przesytu. Stosując się do tych prostych zasad sprawimy, że każdy pobyt w łazience będzie balsamem dla zmysłów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: instal
#czytelnia #wewnatrz_bud #grzejnik #wnetrza #lazienka #instal #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: