Laser liniowy CST/berger LL20

Podziel się:
Wytrzymały laser liniowy do pracy w terenie CST/berger LL20 to prosty i łatwy w obsłudze laser do pracy na mniejszych budowach.

Dzięki solidnej konstrukcji laser liniowy CST/berger LL20 można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Odbiornik LD3 umożliwia pracę w promieniu 80 metrów. Intuicyjna obsługa lasera LL20 gwarantuje szybkość wykonywanych prac, np. podczas kontroli wysokości przy pracach fundamentowych, pozycjonowaniu szalunków lub ustalaniu punktów odniesienia. Dokładność niwelacyjna lasera liniowego LL20 wynosi 0,15 mm na metr.

Dzięki solidnej konstrukcji laser liniowy CST/berger LL20 można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Fot. BoschDzięki solidnej konstrukcji laser liniowy CST/berger LL20 można stosować zarówno do prac w pomieszczeniach, jak i w terenie. Fot. BoschZintegrowany mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym zapewnia automatyczną niwelację lasera w czasie poniżej 4 sekund, co zapewnia szybką i dokładną pracę. Odchylenia do 4 stopni są korygowane automatycznie. Wyposażony w gwinty 5/8” oraz 1/4” laser LL20 jest przystosowany do pracy na statywach budowlanych a także na lekkich statywach fotograficznych. Statyw i łata miernicza są dostępne w ofercie akcesoriów dodatkowych. Laser liniowy LL20 posiada klasę ochrony IP55, dzięki czemu jest odporny nawet na działanie bezpośrednich strumieni wody. Dzięki temu laser jest dobrze przygotowany do pracy w warunkach terenowych.
REKLAMA:

Łatwa zmiana trybu pracy ze standardowego na długodystansowy

Laser LL20 jest dostępny w komplecie z odbiornikiem LD3. Cechą szczególną odbiornika jest możliwość wyboru trybów pracy – standardowego i długodystansowego. W trybie standardowym odbiornik pracuje w zasięgu do 20 metrów. Jeśli wymagane są większe dystanse, można przełączyć się na tryb długodystansowy. W tym trybie odbiornik umożliwia pracę w zasięgu od 20 do 80 metrów. Dokładność pracy można ustawić na 1,5 lub 3 mm na metr. Odbiornik LD3, podobnie jak laser liniowy LL20, posiada klasę ochrony IP55.
Laser liniowy CST/Berger LL20 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 3110 PLN + VAT. W wyposażeniu znajduje się praktyczna walizka z odbiornikiem LD3 i uchwytem oraz 6 bateriami AA.

Laser liniowy CST/berger LL20
Dział branżowy Bosch Elektronarzędzia należący do Grupy Bosch jest wiodącym na świecie producentem elektronarzędzi i osprzętu do elektronarzędzi. W 2010 roku dział osiągnął obroty w wysokości ok. 3,5 mld euro, w tym 90% poza granicami Niemiec. Dział obejmujący takie marki jak: Bosch, Skil i Dremel, jest symbolem postępu technicznego. Ważnymi czynnikami sukcesu są innowacyjność i tempo wprowadzania innowacji. Każdego roku Bosch Elektronarzędzia wprowadza na rynek ponad 100 nowości. 37% obrotów osiągniętych w 2010 roku przypada na produkty, które są dostępne w sprzedaży nie dłużej niż dwa lata. Wszystkie pięć segmentów produktowych działu Bosch Elektronarzędzia: elektronarzędzia ręczne, elektronarzędzia stacjonarne, osprzęt, technika pomiarowa oraz elektronarzędzia ogrodowe rozwijają się w tempie szybszym niż rynek.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa, Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ponad 300 000 pracowników, odnotowały w 2011 obrót w wysokości 51,4 mld euro (dane szacunkowe). Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. W roku 2011 Bosch przeznaczył ponad 4 mld euro na badania i rozwój oraz zgłosił ponad 4 100 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#maszyny #narzedzie_pomiarowe #produkty #Maszyny, narzędzia pomiarowe

Więcej tematów: