Grzejnik TUBUS

Podziel się:
W łazienkach królują niepodzielnie grzejniki drabinkowe. Prawdziwym wyzwaniem staje się dobranie odpowiedniego rozwiązania do pozostałych pomieszczeń w domu. Jaki grzejnik wybrać, by być pewnym, że salon, hol, czy pokój dzienny jest właściwie ogrzewany, a przy tym pozwoli nam stworzyć ciekawą aranżację. Praktyczny, modułowy i stylowy grzejnik TUBUS spełnia wszystkie oczekiwania.

Fot. Instal-ProjektFot. Instal-Projekt

Ponadczasowa forma ogrzewania

Forma TUBUSA nawiązuje kształtem do najpopularniejszych w budownictwie wielorodzinnym, żeliwnych kaloryferów. Żebrowaną formę grzejnika darzymy szczególnym sentymentem, ponieważ mimo mało estetycznej formy, można go było spotkać w każdym domu, na klatce schodowej, czy pomieszczeniach użyteczności publicznej. Mimo prostej i mało wyszukanej formy, żeliwne kaloryfery miały swój niepowtarzalny styl. Właśnie do nich nawiązuje model TUBUS firmy Instal-Projekt. Klasyczny, dwugłowicowy grzejnik w nowej odsłonie. Forma pozostaje zbliżona – pionowe żebra o zaokrąglonych kształtach, to główne wyznaczniki konstrukcji TUBUSA. Zwiększają się jednak jego możliwości i jakość wykonania.

Klasyczna forma i nowa jakość – więcej możliwości

Modele TUBUS wykonane są z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej. Oprócz standardowej, trójrzędowej głowicy dostępne są także modele TUBUS 2 i TUBUS 4, które posiadają głowice odpowiednio dwu- i czterorzędowe. Dzięki temu, oprócz ilości członów, które składają się na długość grzejnika, możemy także zadecydować o liczbie żeber, które pojawią się w jego poprzecznej konstrukcji.
REKLAMA:

Fot. Instal-ProjektFot. Instal-Projekt

Modułowy znaczy zmienny i elastyczny

Konstrukcja TUBUSA opiera się na możliwości wybrania dowolnej ilości członów z przedziału od 2 do 45. Należy jednak pamiętać, że ilość członów w poszczególnych wersjach jest uzależniona od ich wysokości. Im większa wysokość członów, tym proporcjonalnie maleje ich liczba. Jak na modułowy grzejnik przystało, nie jest to jedyny elastyczny parametr. Równie duży wpływ można mieć na dobór jego wysokości – jest ich aż 12 i mieszczą się w przedziale od 16 cm do 2 m. Dzięki temu możemy mieć niski, kilkuczłonowy, podokienny grzejnik w kuchni o wysokości 30 cm, albo smukłą i wysoką konstrukcję do wstawienia w wąską przestrzeń w łazience.

Możliwości „skonstruowania” tego grzejnika zachęcają do szukania kreatywnych rozwiązań. Jego klasyczny styl i prosta, elegancka forma sprawiają, że nie ma pomieszczenia, w którym nie można go zainstalować. Salon, łazienka, kuchnia, hol? TUBUS posiada tyle uroku, że pasuje do każdego wnętrza. Jego olbrzymim atutem jest kolor: pomarańczowy, zielony, niebieski oraz pozostałe 34 kolory do wyboru z palety Instal-Projektu – bez dodatkowej dopłaty.

Jeżeli marzy nam się nowoczesny i wydajny grzejnik i cenimy sobie klasyczne rozwiązania – TUBUS okaże się idealnym wyborem, który dostarczy nam ciepło w niemal dowolnym rozmiarze. Do kazdego pomieszczenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Instal-Projekt
#grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #do wewnatrz_bud #instal #produkty #Grzejniki

Więcej tematów: