Drzwi okleinowane VERONA

Podziel się:
VERONA z oferty firmy Invado godzi tradycyjną wysoką jakość z nowoczesną formą oraz wzornictwem. Eleganckie i stylowe będą się świetnie prezentować w wielu, nawet skrajnie różnych estetykach...

Design, w którym spotykają się klasyka i nowoczesne trendy może być bardzo inspirujący. Znakomicie uzupełnią go gustowne drzwi wewnętrzne.

Drzwi okleinowane VERONA VERONA z oferty firmy Invado godzi tradycyjną wysoką jakość z nowoczesną formą oraz wzornictwem. Eleganckie i stylowe będą się świetnie prezentować w wielu, nawet skrajnie różnych estetykach. Dostępne są w wysokiej jakości okleinie dekoracyjnej lub laminiacie typu Eco Fornir. Wśród szerokiej gamy kolorów znajdują się między innymi dąb szary, dąb eterno, akacja, wiśnia solido, olcha, heban czy buk. Wszystkie wyróżniają się naturalną, odtwarzającą oryginalne usłojenie drzewa, fakturą. W salonie świetnym wyborem będzie model VERONA z dużą, awangardową powierzchnią przeszklenia. Do wyboru jest szyba Satinato lub Chinchilla, które pozwolą promieniom słonecznym bez przeszkód wnikać do wnętrza. Jeżeli szukamy drzwi do gabinetu albo sypialni zdecydujmy się na VERONĘ w wersji pełnej z eleganckimi intarsjami.
REKLAMA:

Drzwi okleinowane VERONA Drzwi okleinowane VERONA
(dostępne w okleinie enduro i eco fornir)
Producent: INVADO
Dostępne kolory: buk, dąb, heban, kasztan, orzech, wiśnia, biały, szary.
Cena: od 335zł netto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Invado
#okna #drzwi #wewnatrz_bud #okna i drzwi #invado #produkty

Więcej tematów: