newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
29.05.2020r...

WEBINAR CE – skuteczna forma przekazywania wiedzy na temat znaku CE, nie tylko w dobie pandemii

Marzec 2020, w zakresie szkoleń dotyczących oznakowania CE, które prowadzi CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska, przyniósł ogromne straty. Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich, jednak nie wszyscy byli wstanie się tak szybko dostosować do nowej sytuacji.
Fot. CECE-Polska
Fot. CECE-Polska
Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako lider rynku kompleksowych wdrożeń oznakowania CE i znaku budowlanego B, przede wszystkim bada wyroby i prowadzi kompleksowe procedury oceny zgodności. Dodatkowym elementem działalności są szkolenia, które w ofertę CECE-Polska wpisują się już od roku 2003. 12 marca 2020, firma przeprowadziła ostatnie szkolenie otwarte, dostępne dla wszystkich.

Mimo restrykcji, reżimu sanitarnego, jednostka badała między innymi maski, przyłbice, ale także to co zwykle czyli elektronikę, zabawki, maszyny i wyroby budowlane.
--
REKLAMA:
--
Dział szkoleń w tym czasie planował swoje dalsze istnienie. Co z tego wyszło?
- Porządny remont, którego efektem było stworzenie studio TV, a w sumie sześć oddzielnych sal webinariowych, wyposażonych w hi-endowy sprzęt, gotowych do przeprowadzania szkoleń online.
- Nowa część strony internetowej dotyczących szkoleń - https://www.ce-polska.pl/szkolenia-ce, czyli nowe wyzwania związane z przekazywaniem wiedzy oraz logistyką.

Po długim weekendzie majowym zaczęło się! Już w pierwszym tygodniu przeszkolono 100 osób. Na dzień dzisiejszy przeszkolono już ponad 900 osób. Szkolenia CE w wersji otwartej zadawalały klientów w ponad 93% (dane za rok 2019), a nasze webinaria CE, zadawalają w 96,2%. To ogromny sukces.

Szkolenia online CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska charakteryzują się ogromnym podobieństwem względem zwykłych szkoleń. Każde szkolenie prowadzi 2-3 prelegentów oraz dodatkowo moderator. Każdy uczestnik otrzymuje materiały drukowane, dostęp do strefy klienta i bezpłatną infolinię. Każdy uczestnik ma włączony mikrofon i może zadawać pytania w każdej chwili, tak jak na zwykłym szkoleniu.

Na chwilę obecną CENTRUM CERTYFIKACJI CECE-Polska oferuje następujące webinaria otwarte:
WEBINAR ZNAK CE I ZNAK BUDOWLANY B – szkolenie dotyczące wyrobów budowlanych (rozporządzenie 305/2011 oraz przepisy krajowe Dz.U.16.1966, Dz.U.18.1233, Dz.U19.1176, deklaracje właściwości użytkowych, krajowe deklaracje właściwości użytkowych, jednostkowe dopuszczenia, normy zharmonizowane, krajowe oceny techniczne)
WEBINAR ZNAK CE DLA MASZYN I URZĄDZEŃ
WEBINAR ZNAK CE ZABAWKI
WEBINAR ZNAK CE PODSTAWY
WEBINAR ZNAK CE NAWOZY
WEBINAR ZNAK CE WYROBY MEDYCZNE I ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ W DOBIE COVID-19.

źródło: CECE-Polska

Najnowsze wieści z branży
d