newsletter reklama projekty domów forum
sobota 6 marca 2021
27.02.2020r...

Mistrzowie dekarstwa na stoku

Południowy region Polski to niezwykle malownicza okolica. Właśnie tam, FAKRO zorganizowało Konferencję dla Dekarzy oraz I-szą Olimpiadę Dekarską w sportach zimowych. Do Muszyny przybyli przedstawiciele środowiska dekarskiego prawie z całej Polski, niemal ze wszystkich terenowych oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
Mistrzowie dekarstwa na stoku
Mistrzowie dekarstwa na stoku

Fot. Fakro
Fot. Fakro
Mistrzowie dekarstwa na stoku

Podczas Konferencji firma z Nowego Sącza przedstawiła nową ofertę sprzedaży pakietowej pod hasłem superTrio. Konferencja połączona ze zwiedzaniem firmy to ważna część edukacyjna i merytoryczna zjazdu, a samo spotkanie to niewątpliwie okazja do wspólnego spędzenia czasu i integracji całego środowiska dekarskiego. Konferencja stanowiła forum dyskusji i wymiany doświadczeń fachowców związanych ze środowiskiem dekarskim.
--
REKLAMA:
--
Drugą ważną częścią tego spotkania była I-sza Zimowa Olimpiada Dekarska. Na stokach w Krynicy odbyły się zawody sportowe w zjeździe na nartach, a na specjalnym torze w Muszynie odbył się zjazd saneczkowy. W zimowej scenerii uczestnicy stanęli do sportowej rywalizacji, a „w powietrzu” mieszały się ambicja z dobrą zabawą. Piękna, słoneczna pogoda nie tylko ogrzewała sporą rzeszę uczestników ale także podgrzała emocje na stoku. Zawodnicy ambitnie ścigali się na nartach i na sankach, a wieczorem wśród zebranych uczestników ogłoszono nazwiska zwycięzców oraz rozdano pamiątkowe puchary i medale. Na podium stanęli:
- w zawodach narciarskich:
1. Adam Wieteska – Łódź
2. Beniamin Nejczyk – Łódź
3. Dariusz Budkowski - Lublin
- wśród saneczkarzy:
1. Tomasz Palczewski – Lublin
2. Adam Wieteska – Łódź
3. Sebastian Wieteska – Łódź
- najlepszymi drużynami okazały się:
1. Łódzki oddział PSD
2. Lubelski odział PSD
3. Pomorski oddział PSD

Fot. Fakro
Fot. Fakro
Mistrzowie dekarstwa na stoku

Wszystkim medalistom gratulujemy sukcesu. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i prawdziwą sportową rywalizację oraz wieczorną, integracyjną zabawę.

Fot. Fakro
Fot. Fakro

Zawsze gdy przyjeżdżam do FAKRO, widzę jak firma dynamicznie się rozwija. Nowe hale, linie produkcyjne czy laboratoria odzwierciedlają jej ciągły rozwój. Natomiast rywalizacja w jeździe na nartach czy na sankach to doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu oraz aktywny wypoczynek. Zimowa sceneria dodatkowo wzmaga pozytywne emocje – mówi Cezary Langner, Prezes Śląskiego oddziału PSD.

Fot. Fakro
Fot. Fakro
Mistrzowie dekarstwa na stoku

Udział w zawodach to nie jedyne atrakcje związane z pobytem w górskich kurortach. Wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w innych sportach zimowych. Sporym powodzeniem cieszyła się jazda na skki trikke. Ta nowa dyscyplina sportowa zdobywa coraz więcej zwolenników, a sam przejazd dostarczał wielu emocji. Nie mogło również zabraknąć jazdy na quadach czy skuterach śnieżnych. Dla fanów saneczkarstwa cały czas dostępny był również unikatowy w skali całej Europy tor saneczkowy, na którym można było potrenować lub po prostu pocieszyć się jazdą.

Fot. Fakro
Fot. Fakro
Mistrzowie dekarstwa na stoku

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć przedstawicieli prasy branżowej oraz środowiska dekarskiego praktycznie z całej Polski. W trakcie Konferencji poruszane były ważne sprawy dotyczące branży budowlanej, a Olimpiada Zimowa to świetna możliwość rywalizacji i zabawy - podsumowuje Sławomir Gawlik, dyrektor ds. marketingu Grupy FAKRO.

źródło: Fakro

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d