newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 10 sierpnia 2020
05.12.2019r...

Klienci szukają alternatywy dla rosnących cen mieszkań

Grupa White Stone zakończyła sprzedaż II etapu osiedla Zielone Zamienie, na terenie gminy Lesznowola. Zdaniem dewelopera duża popularność tego i kolejnych etapów inwestycji pokazuje, że klienci szukają alternatywy dla rosnących cen mieszkań w Warszawie.
Fot. White Stone
Fot. White Stone

- Udało nam się trafnie przewidzieć trendy na rynku i nieunikniony wzrost zainteresowania inwestycjami pod Warszawą - dla tych, którzy szukają bardziej dostępnych cenowo mieszkań, warszawski adres przestaje być głównym wymogiem. Zwłaszcza, jeśli czas dojazdu do pracy z okolic miasta jest porównywalny do tego z obrzeżnych dzielnic, a cena mieszkania jest niemal o połowę niższa od średniej ze stolicy. Dziś ogłaszamy koniec sprzedaży II etapu, a w następnym wolnych jest już dosłownie kilka ostatnich lokali. Rozpoczęty niedawno IV etap, już od fazy przedsprzedaży, cieszy się znaczną popularnością – podkreśla Leszek Chłuda, Dyrektor Handlowy w White Stone Development.

Osiedle Zielone Zamienie powstaje w odległości 1 kilometra od granicy Warszawy. Mieszkańcy mają dostęp do pobliskich placówek oświatowych i sklepów. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe i stacja kolei miejskiej Warszawa – Jeziorki. Atutem jest też sąsiedztwo ulicy Puławskiej, Południowej Obwodnicy Warszawy (A2) oraz mającej wkrótce powstać drogi ekspresowej S7.
--
REKLAMA:
--
- Takie miejsce jak Zamienie w gminie Lesznowola, wpisuje się w trend rosnącej popularności podmiejskich enklaw mieszkaniowych. Świetnie skomunikowane, z pełnym dostępem do tzw. wielkomiejskiej infrastruktury jest doskonałą alternatywą, np. dla Ursynowa. – dodaje Leszek Chłuda.

W najnowszym IV etapie inwestycji ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 5350 PLN. Deweloper planuje oddanie tych mieszkań w drugiej połowie 2021 roku.

źródło: White Stone

d