newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 czerwca 2019
26.06.2014r...

System ISOVER Vario XtraSafe

ISOVER Vario XtraSafe to innowacyjny system zapewniający szczelność przegrody budowlanej stworzony przez markę ISOVER, który jako jedyny na polskim rynku razem z odpowiednią termoizolacją ISOVER zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Umożliwia idealną szczelność przegrody zimą i zdolność jej oddychania latem, zachowując przy tym niezmienne parametry przez długie lata.
Fot. Isover
Fot. Isover
W skład kompletnego system ISOVER Vario XtraSafe wchodzą oprócz inteligentnej paroizolacji, również odpowiednio dobrane produkty klejące i uszczelniające oraz wełna mineralna ISOVER Super-Mata.

System składa się z kilku produktów, które zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią i zimnem:

ISOVER Vario XtraSafe – folia paroizolacyjna o zmiennym oporze dyfuzyjnym Sd = 0,3-20,0 m,
Vario XtraFix – taśma montażowa do mocowania folii do konstrukcji,
Vario XtraTape – taśma izolacyjna o wysokiej przyczepności do różnych podłoży, zapewniająca hermetyczne uszczelnianie,
Vario XtraFit – trwały, elastyczny, samoprzylepny uszczelniacz zapewniający trwałe i hermetyczne uszczelnienie na styku folii oraz ścian szczytowych, sufitów, kominów czy też konstrukcji.
--
REKLAMA:
--
System ISOVER Vario XtraSafe jest absolutnie orginalny jeśli chodzi o sposobu montażu. Folię ISOVER Vario XtraSafe montuje się na zasadzie rzepa, co umożliwia ewentualne późniejsze korekty bez wpływu na stan izolacji. Co więcej, może być zaaplikowana wygodnie i szybko, przez jednego instalatora.

Źródło: Isover

(MZ)

źródło: Isover

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d