newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 24 maja 2018
17.10.2012r...

Histolith podczas Targów Konserwatorskich KONSERWACJE 2012

Dziś w Toruniu rozpoczyna się siedemnasta edycja Targów Konserwatorskich „KONSERWACJE” 2012. Impreza już tradycyjnie połączona jest z targami: Wyposażenie – Usługi – Sztuka - Dewocjonalia „KOŚCIOŁY” 2012. Targowy duet to najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane konserwacji zabytków, jak również branży zajmującej się wyposażeniem obiektów sakralnych. Podczas targów swoje najnowsze produkty do ochrony i konserwacji drewna zaprezentuje czołowy producent profesjonalnych farb – firma Caparol Polska.
Fot. Caparol
Fot. Caparol

Caparol zajmuje się ochroną i konserwacją cennych dóbr kultury czyli od ponad 110 lat. W szerokiej ofercie spółki znajduje się specjalistyczna linia produktów Histolith. Są to wyselekcjonowane materiały przeznaczone do profesjonalnej, a zarazem nowoczesnej konserwacji zabytków i restauracji historycznej substancji budowlanej.

Fot. Caparol
Fot. Caparol
Dziś prezentujemy specjalistyczny system produktów na bazie oleju lnianego, przeznaczony do ochrony i konserwacji drewna. – wyjaśnia Zbigniew Gil, Product Manager Caparol Polska. Produkty, które są przeznaczone do konserwacji obiektów zabytkowych muszą spełniać szczególnie wygórowane wymagania jakościowe. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze artykuły były wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi procedurami i opierały się głównie na bazie wapna i krzemianów. I właśnie to umiejętne połączenie historycznych procedur z nowoczesną technologią, jest podstawą sukcesu rynkowego marki Histolith. – podsumowuje Zbigniew Gil.
--
REKLAMA:
--
Histolith podczas Targów Konserwatorskich KONSERWACJE 2012
Tegoroczna edycja targów odbędzie się w Toruniu, w Centrum Targowym „Park” (Szosa Bydgoska 3), stoisko 41. Targi potrwają od 18 do 20 października. Szczegółowe informacje dotyczące targów znajdują się na www.targitorunskie.pl

źródło: Caparol

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d