newsletter reklama projekty domów forum
sobota 18 listopada 2017
19.06.2017r...

GTV w gronie członków nadzwyczajnych Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli

Zgodnie z uchwałą Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli numer 7/2017, firma GTV została oficjalnie przyjęta w poczet członków nadzwyczajnych Izby.
Fot. GTV
Fot. GTV
Na przestrzeni ostatnich 20 lat polski przemysł meblarski osiągnął znaczący sukces – awansował do ścisłego grona liderów eksportu mebli na świecie. Meble to czwarta największa grupa towarów eksportowanych z Polski –ale nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i wspólnego wysiłku wielu firm - zarówno tych dużych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Utrzymanie dynamiki rozwoju polskiego przemysłu meblarskiego, a także zwiększenie eksportu wymaga wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów oraz wielu dodatkowych działań wspierających, które umożliwiają skuteczne funkcjonowanie na rynkach zagranicznych. W tych działaniach swoich członków wspiera Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli.
--
REKLAMA:
--
Jej misją jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego. Izba jest również organizatorem lub współorganizatorem misji gospodarczych, wspomaga firmy w uzyskania dotacji na realizację różnorodnych projektów inwestycyjnych i szkoleniowych oraz prowadzi badania i analizy rynkowe.

Firma GTV będzie aktywnie uczestniczyć w życiu Izby, korzystając z możliwości kształtowania wspólnego stanowiska we wszelkich istotnych dla branży meblowej sprawach oraz dzieląc się swoimi wielopłaszczyznowymi doświadczeniami związanymi z obecnością na rynkach zagranicznych. Nasza firma wspiera idee konsolidacji w celu szukania optymalnych rozwiązań, które przynoszą korzyści całej branży meblarskiej. Bo tylko działając wspólnie, można osiągnąć ambitne cele, które wyznacza Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli.

źródło: GTV

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d