Nagroda Business Excellence dla POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych w Polsce producentów drzwi i okien, został laureatem Programu Promocji Firm „Business Excellence” w kategorii „Duża Firma”.

Sławomir Szulżyk Dyrektor Pol-Skone, Fot. Pol-Skone
Sławomir Szulżyk Dyrektor Pol-Skone, Fot. Pol-Skone
Program „Business Excellence” został zorganizowany już po raz dziewiąty. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które skutecznie realizują swoje zamierzenia, a jednocześnie dbają o etykę zawodową. Laureaci wybierani byli w trzech kategoriach: mała, średnia i duża firma. Jury konkursu przy wyborze zwycięzców zwracało uwagę m.in. na politykę firmy w kwestii ochrony środowiska, dynamikę rozwoju eksportu, a także promowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych.

Prestiżowa nagroda „Business Excellence” jest dla nas potwierdzeniem, że działamy według najwyższych standardów. Skuteczne i transparentne zarządzanie firmą jest dla nas priorytetem, więc cieszymy się, że kapituła konkursu to doceniła. Co istotne, nagroda ta świadczy również o tym, że warto dbać o wysoki standard i kulturę pracy w przedsiębiorstwie. Nie wolno zapominać, że wpływa to w znaczący sposób na rozwój firmy i jej ocenę w oczach klientów oraz kontrahentów – mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor POL-SKONE Sp. z o.o.
--
REKLAMA:
--
Laureaci, Fot. Pol-Skone
Laureaci, Fot. Pol-SkonePrzeczytaj także