Nowy salon firmy Kopp w Łodzi

Łódzki salon firmy Kopp, mieszczący się w nowoczesnym kompleksie handlowym Park Wydawnicza przy ulicy Wydawniczej 1/3 to adres konieczny do zapamiętania dla miłośników wyjątkowych podłóg. Ten niezwykły salon to także miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy interesujący się współczesną architekturą wnętrz i designem.

Fot. Kopp
Fot. Kopp
Fot. Kopp
Fot. Kopp

Wystrój został zaaranżowany przy współpracy z architektką Dominiką Wojtkowską – Banaszek. Zgodnie z założeniami właścicieli, miejsce to nie ma charakteru sklepu, nie ma tam lady ani sztywnej bariery sprzedawca-klient. W zamian, na środku znajduje się drewniany stół, a pozostała przestrzeń jest zaaranżowana w taki sposób, aby architekt mógł przyjść ze swoim klientem i wspólnie tworzyć projekt. Z tego względu przygotowano dla architektów różnorodne miejsca do pracy – w pełni wyposażoną salę konferencyjną, sześciany zabudowane deskami podłogowymi, w których można odbyć rozmowę biznesową oraz przeznaczoną specjalnie do spotkań strefę na antresoli.

Salon Kopp w Łodzi nie jest wyłącznie punktem handlowym i miejscem sprzedaży, dlatego elementy aranżacji są mobilne – można je dowolnie przestawiać w zależności od planowanych wydarzeń. Jeden z celów, który realizuje łódzki salon firmy, to promocja designu poprzez organizację wernisaży, koncertów, autorskich spotkań z designerami, projektantami i architektami.
--
REKLAMA:
--
Fot. Kopp
Fot. Kopp
Fot. Kopp
Fot. Kopp

Salon Kopp to jednak przede wszystkim piękne podłogi i komplementarna oferta. W łódzkim salonie, tak jak w każdym innym salonie Kopp, znaleźć można przekrój wszystkich drewnianych podłóg, jakie klient jest w stanie sobie wymarzyć – od najpopularniejszych dębowych, aż po szeroki wachlarz podłóg litych i wielowarstwowych, rodzimych i egzotycznych. Na miejscu można zobaczyć szeroki wachlarz wzorów i uzyskać informacje o typach modnych wybarwień, wykończeń i gatunkach drewna. Miłośnicy drewna z pewnością zostaną oczarowani komplementarnością oferty, w której oprócz głównego produktu marki Kopp, czyli podłóg, znajdują się także drzwi, schody, elewacje, tarasy czy okładziny ścienne.

(G)

Przeczytaj także