Armatura, wanny, natryski - inspiracje
 

Bateria umywalkowo-bidetowa Metalia 56

Produkt marki Ferro to idealne rozwiązanie dla małych łazienek. Z doświadczenia wiemy, że aranżacja małych przestrzeni to nie lada wyzwanie.

Fot. Ferro
Fot. Ferro
Bateria montowana na umywalce składa się z nieruchomej wylewki oraz regulatora strumienia i głowicy ceramicznej oraz zaworu ciśnieniowego z funkcją auto-stop. Integralną częścią urządzenia jest rączka natrysku z zaworem zwrotnym oraz uchwytem pozwalającym na montaż do ściany. W komplecie znajdują się także przyłącza elastyczne i wąż w oplocie metalowym o długości 150cm.

Odchylając do góry uchwyt wylewki uruchamiamy wypływ wody z baterii o żądanym natężeniu strumienia. Jeśli chcemy, aby woda popłynęła przez rączkę natrysku wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony na rączce natrysku. Naciśnięcie go skieruje przepływ wody przez natrysk. W ten sam sposób, przez puszczenie przycisku możemy zablokować przepływ przez rączkę natrysku - strumień wody automatycznie popłynie przez wylewkę w baterii.
--
REKLAMA:
--
Fot. Ferro
Fot. Ferro
Dzięki rączce natrysku szybka toaleta i umycie włosów nad umywalką nie będzie już problemem. Rączka natrysku zamocowana na ścianie pomiędzy umywalką a bidetem doskonale zastąpi baterię bidetową. Urządzenie będzie pomocne także w czasie domowych porządków: bez problemu, nie brudząc jak do tej pory kabiny prysznicowej, opłuczemy nad toaletą pojemniki czy komorę odkurzacza, oczyścimy mocno zabrudzone obuwie turystyczne, a nawet łapy naszego czworonoga po jesiennym spacerze. Z łatwością napełnimy też wodą nawet sporych rozmiarów wiadro, czy miednicę, co przy zwykłej baterii umywalkowej często jest niewykonalne.

Bateria umywalkowo-bidetowa należy do 12-elementowej kolekcji Metalia 56. Urządzając małą łazienkę warto wziąć pod uwagę także nowoczesną baterię natryskową podtynkową, wyposażoną w regulator ceramiczny FerroClick z systemem kontroli ciepłej wody. Jednorodna stylistycznie i funkcjonalna armatura z kolekcji Metalia 56 pozwoli na aranżację komfortowej i estetycznej łazienki.

Przeczytaj także