AIB po targach budowlanych MADE expo

Szósta edycja targów budowlanych MADE expo jest już za nami. W Mediolanie swoje wyroby zaprezentowały najprężniej działające europejskie marki. Wyjątkową ekspozycję przygotowała polska firma AIB. W nawiązaniu do wizerunku Mediolanu jako światowej stolicy mody, wybrane produkty AIB zostały zaprezentowane na strojach modelek.

Fot. AIB
Fot. AIB
Fot. AIB
Fot. AIB

Tegoroczna edycja MADE expo, największych targów budowlanych w południowej części Europy, odbyła się w dniach 2-5 października br. Organizatorzy mogą zaliczyć imprezę do udanych – 9 hal wystawienniczych przy Strada Stalale del Sempione odwiedziło ponad 200 tys. osób.

Fot. AIB
Fot. AIB

Hitem imprezy okazało się stoisko AIB – polskiego producenta uszczelek, taśm, listew i izolacji wykorzystywanych w różnych sektorach gospodarki. Do zapoznania się z ofertą firmy, zwiedzających zachęcały dwie piękne modelki. Ubrane w designerskie stroje, wykonane z uszczelek oraz taśm dylatacyjnych, hostessy były często fotografowane przez uczestników.
--
REKLAMA:
--
Fot. AIB
Fot. AIB
Zaprojektowane zgodnie z mottem firmy „Chemia między nami” stoisko było jednym z najchętniej odwiedzanych stanowisk. – Targi w Mediolanie były świetną okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów biznesowych – przyznaje Maciej Ślączka, Prezes AIB. – Olbrzymie zainteresowanie stoiskiem umożliwiło nam zaprezentowanie oferty szerokiemu gronu zwiedzających. Już teraz myślimy o obecności na kolejnej edycji MADE expo – dodaje.

Przeczytaj także