Meble pokojowe
 

Fronty meblowe CLASSEN

Miejsca, gdzie na co dzień trudno utrzymać ład, takie jak kuchnia, łazienka, pokoje dziecięce, czy garderoba, wymagają nieustannego doglądania i porządkowania. Istnieje jednak prosty sposób na zachowanie porządku. Classen poleca system frontów meblowych, które dają możliwość zabudowy wnęk i zakamarków.

Fot. Classen
Fot. Classen
Mobilny system frontów do zabudowy wolnych przestrzeni i wnęk składa się z dwóch grup: frontów z surowego drewna oraz z drewna lakierowanego. W ramach pierwszej grupy producent oferuje fronty ażurowe, panelowe, kasetonowe, sidingowe i diagonalne. Te z drewna lakierowanego to fronty ażurowe i sidingowe. Fronty meblowe wykonane są z drewna sosnowego, a możliwość pomalowania ich według własnego uznania pozwala łatwiej zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń oraz dobrać kolejne dodatki.

System frontów mobilnych to wygoda, oszczędność czasu i możliwość kształtowania każdego wnętrza według indywidualnej koncepcji. Ze względu na duży wybór rozmiarów i szerokie możliwości aranżacyjne, system pozwala na uporządkowanie m.in. garderoby czy pokoju dziecięcego, czyli miejsc, gdzie zwykle najtrudniej ten porządek utrzymać. Pokoje dziecięce mają często dużo wnęk, nietypowych zakamarków oraz jest w nich mnóstwo rzeczy, do których z jednej strony chcemy mieć łatwy dostęp, a z drugiej strony dobrze byłoby móc je szybko schować.

Fot. Classen
Fot. Classen
Fronty kierowane są głównie do domowych majsterkowiczów, dedykowane do samodzielnej zabudowy i montażu. Wszystkie drzwiczki posiadają certyfikat FSC, potwierdzający dbałość producenta o ochronę środowiska (surowiec do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych). Fronty kasetonowe i ażurowe szczególnie polecamy jako zabudowę szafek kuchennych. Diagonalne z kolei, ze względu na ciekawy design (drewno ułożone w kratkę), sprawdzą się w pokojach dziecięcych, a sidingowe np. w garderobie. Zaletą frontów panelowych jest możliwość ich przycinania, front ażurowy z kolei zapewnia wentylację powietrza. Fronty meblowe Classen montuje się za pomocą systemów przesuwnych oraz systemów składnych. Mogą one spełniać funkcję tradycyjnych drzwiczek meblowych lub służyć do zabudowy otwartych przestrzeni. Fronty dostępne są w wymiarach 294-594 cm (szerokość) i 395-2524 cm (wysokość).
--
REKLAMA:
--

Przeczytaj także