Projekty i aranżacje
 

Jak zaaranżować salon na przyjęcie

Rozpoczynający się w dniu Trzech Króli karnawał to okres pełen całonocnych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Część z nas wybiera wówczas coraz popularniejsze imprezy klubowe, inni zaś wolą pójść do znajomych lub zaprosić gości do siebie. To ostatnie rozwiązanie wymaga najwięcej pracy, ale jeśli wszystko dobrze zaplanujemy przyniesie też najwięcej satysfakcji. No właśnie: jak zaaranżować salon na imprezę karnawałową?

Fot. IMS Group
Fot. IMS Group
Jak powszechnie wiadomo, na imprezie najważniejsze jest dobre towarzystwo i odpowiedni klimat. Ten ostatni pomogą nam zbudować nieodłączne atrybuty imprezowe – spiczaste papierowe czapeczki, kolorowe balony i serpentyny. Jeśli urządzamy bal przebierańców, warto zadbać o ciekawą tematykę, odpowiednie stroje i ozdobienie ścian w sposób nawiązujący do charakteru wydarzenia. Niemniej ważna wydaje się również wygoda naszych gości. Dlatego jeśli lubimy urządzać imprezy u siebie, warto pomyśleć jaki typ sofy najlepiej posłuży odpoczynkowi strudzonych całonocnym balem znajomych.

Fot. IMS Group
Fot. IMS Group
– Wymarzone zestawy wypoczynkowe dla amatorów żywiołowej zabawy znajdziemy w kolekcji Elements (z angielskiego – żywioły) marki New Look – podpowiada Maciej Melwiński, Specjalista ds. Marki HF i New Look. W tej kolekcji śmiały design spotyka się z unikalną formą i niespotykanym komfortem. Najważniejszą cechą są jednak wprost nieograniczone możliwości ustawienia, dzięki którym możemy uzyskać różnorodne kombinacje: od klasycznych aranżacji segmentów w kształcie litery „C”, aż po kosmiczne ustawienia przypominające węża, czy latający talerz. Dzięki bogatemu wyborowi różnych modułów elementy kolekcji możemy wpasować zarówno w pomieszczenia kompaktowe, jak i w przestronne salony.

Fot. IMS Group
Fot. IMS Group
Kolekcja wyróżnia się także odważnym doborem tkanin i kontrastowym zestawianiem kolorów między powierzchnią siedziska, a korpusem mebla. Producent daje nam swobodę nie tylko w kwestii doboru poszczególnych modułów – możemy również wybierać między okrągłymi i owalnymi zagłówkami, aby każdy element idealnie wpasować w nasze preferencje . Kreatywnego charakteru kolekcji dopełnia szeroka gama tkanin do wyboru. Dzięki temu naszym gościom będzie wygodnie, a my będziemy mogli się sprawdzić w roli projektanta wnętrz i dopasować ustawienie mebli na potrzeby organizowanego przyjęcia, by za chwilę powrócić do zwyczajnego ustawienia.
--
REKLAMA:
--

Przeczytaj także