Wnętrza, wystrój, architektura - tematy pozostałe
 

Tapety Escolys

Klasyczne wnętrza nigdy nie wychodzą w z mody. Elegancja, wygoda i dobry smak – tymi określeniami można je określić. Nieodłącznym elementem wykończenia ścian w stylu klasycznym są tapety.

Fot. Dekorian
Fot. Dekorian
Jest to propozycja dla osób, które cenią tradycję, elegancję i prostotę. Styl klasyczny nie jest oszczędny. Tutaj doskonale sprawdzą się dywany, tapety oraz bogate dodatki. Nie znaczy to jednak, że wszystkie wnętrza w stylu klasycznym można określić mianem przepychu. Także tutaj mowa o dobrym smaku i wyczuciu. Klasyka to także umiar i harmonia. Styl klasyczny odwołuje się minionych epok. Architektura wnętrz w dużej mierze czerpie ze stylu szlacheckich dworków. Bardzo często korzysta z motywów kwiatowych

Fot. Dekorian
Fot. Dekorian

Jakich barw użyć w aranżacji?

Klasyczne wnętrza to także klasyczne kolory – od delikatnej bieli i szarości, przez krem, beż aż do brązu i czerwieni. Wzory powinny być drobne, nienarzucające się, a zarazem wyraźne i zapadające w pamięć. Idealnym pokryciem ścian są tapety. Szeroka gama klasycznych tapet Escolys dostępna w Salonach Dekorian sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne kolory i eleganckie materiały dodają elegancji i dworskiej nuty każdemu wnętrzu. Należy przy tym pamiętać, że ściany pokryte materiałowymi tapetami są niesłychanie ciepłe i przytulne.
--
REKLAMA:
--
Fot. Dekorian
Fot. Dekorian
Klasyczna kwiatowa tapeta może występować także jako pojedynczy akcent w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Współczesna aranżacja wnętrz to zabawa kolorem, formą, a także stylami.

Tapety Escolys w zależności od wzoru, mają wysokość od 275 do 282 cm oraz szerokość 30 metrów. Aby uniknąć łączenia brytów kładzie się ją poziomo.

Przeczytaj także