Elektronarzędzia
 

Rewolucja w szlifowaniu ręcznym

Subkompaktowa szlifierka punktowa M12 FUEL pozwala profesjonalnym stolarzom szybciej szlifować detale, bez ryzyka zadrapań i wyżłobień. Nową szlifierkę docenią firmy zajmujące się renowacją, np. odnawianiem mebli, wygładzaniem powierzchni otynkowanych, metalowych i drewnianych. To rozwiązanie dedykowane profesjonalistom, którzy wykonują precyzyjne doszlifowanie i wykończenie.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

Wygodnie i wydajnie jak nigdy wcześniej

M12 FUEL subkompaktowa szlifierka punktowa to rewolucyjne rozwiązanie w sektorze narzędzi stolarskich. Szlifierka umożliwia użytkownikowi nawet dwukrotnie szybsze usuwanie materiału niż w przypadku tradycyjnych narzędzi do szlifowania ręcznego dostępnych na rynku. Okrężne ruchy podczas szlifowania oraz precyzyjne usuwanie urobku, eliminują ryzyko zadrapań i wyżłobień, co sprawia, że powierzchnia jest doskonale wykończona i gotowa do bejcowania. Tarcza z podkładką w kształcie pięciokąta zapewnia dostęp do narożników, a dołączona do zestawu gąbkowa podkładka umożliwia optymalne wykańczanie profili i konturów, zwiększając precyzję i skuteczność usuwania materiału. Urządzenie posiada przycisk zmiany prędkości oraz cztery różne tryby pacy, które pozwalają na ustawienie odpowiedniej prędkości pod kątem różnych rodzajów materiałów.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

W nowej subkompaktowej szlifierce punktowej wykorzystano system bezprzewodowy M12 FUEL – platformę akumulatorową opracowaną z myślą o zapewnieniu wiodącej w branży trwałości i mocy narzędzi podczas pracy w ograniczonej przestrzeni. Urządzenia M12 FUEL są wyposażone w trzy innowacyjne, zastrzeżone rozwiązania MILWAUKEE® – bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM oraz inteligentne oprogramowanie REDLINK PLUS™, które zapewniają ponadprzeciętną moc, najwyższą żywotność i trwałość w miejscu pracy. W ramach platformy dostępnych jest obecnie ponad 100 rozwiązań.
--
REKLAMA:
--
Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®
Konstruktorzy MILWAUKEE® postawili na maksymalny komfort pracy. M12 FUEL subkompaktowa szlifierka punktowa została wyposażona w przycisk blokady, przydatny podczas długotrwałego użytkowania. Charakteryzują ją kompaktowe wymiary, można ją zamocować i przechowywać na pasie narzędziowym. Szlifierka wyposażona jest również w podkładkę z rzepem, co umożliwia szybką wymianę papieru na inny o preferowanej ziarnistości.

Doskonale dopasowane akcesoria

MILWAUKEE® wprowadza również dopasowane do szlifierki siatki ścierne, wyposażone w technologię POWERGRID™. Trwały, nylonowy podkład zabezpieczający zapewnia maksymalną wytrzymałość nawet w przypadku szlifowania ostrych krawędzi i narożników. Siatki te, z nasypem o dużych, ostrych ziarnach gwarantujących szybsze usuwanie urobku i perfekcyjne wykończenie powierzchni, są dwunastokrotnie trwalsze niż standardowy papier ścierny. Otwarty, falisty splot siatek ściernych MILWAUKEE® umożliwia wytrząsanie, odkurzanie, przedmuchiwanie lub wypłukiwanie urobku. Dzięki temu można jej kilkukrotnie używać, co znacząco wydłuża czas pracy z narzędziem. To idealny przykład Perfect Match.

Przeczytaj także