Kolejna edycja szkoleń dla Wykonawców!

Solidna dawka wiedzy, warsztaty praktyczne i fachowe doradztwo techniczne w jeden dzień!

Fot. Cerrad
Fot. Cerrad

Jesienna edycja szkoleń dla Wykonawców

Po sukcesie wiosennej edycji warsztatów Cerradzi nasi szkoleniowcy znów wyruszają w Polskę! Tylko podczas poprzedniej edycji przeszkoliliśmy ponad 320 wykonawców!

To kolejny krok w kierunku rozwoju edukacji rynku i zacieśniania współpracy z naszymi Klientami. Do współpracy w jesiennej edycji zaprosiliśmy Partnerów - producentów narzędzi do obróbki płytek i chemii budowlanej: Raimondi oraz Mapei.

Szkolenia dedykowane są wykonawcom specjalizującym się w pracach glazurniczych, firmom remontowo - wykończeniowym oraz wszystkim fachowcom zainteresowanym rozwijaniem swoich umiejętności i zdobywaniem nowej wiedzy.

Co przygotowaliśmy?

Podczas spotkań uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu produkcji płytek gresowych, wiedzę dotyczącą doboru chemii budowlanej, systemów montażowych i techniki montażu. Razem z naszymi Partnerami kompleksowo przygotujemy wykonawców z takiego tematu jak płytki wielkoformatowe.

Aktualna lista szkoleń:

18 października – Toruń
25 października – Mińsk Mazowiecki
8 listopada – Zabrze
15 listopada – Rzeszów
--
REKLAMA:
--
Uczestnictwo w naszych warsztatach jest bezpłatne - o uzyskaniu miejsca na liście decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Cerrad i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Co musisz zrobić?

Aby wziąć udział w warsztatach Cerradzi? Wejdz na stronę Cerrad i wypełnij poniższy formularz. Liczba miejsc podczas każdego szkolenia jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Przeczytaj także