Elektronarzędzia
 

Przełomowe rozwiązanie MILWAUKEE® eliminuje konieczność zszywania ręcznego

MILWAUKEE® pomaga usprawnić proces montażu miedzianych przewodów uziemiających i elementów ogrodzeń, wprowadzając do oferty M18 FUEL zszywacz do ogrodzeń oraz zszywki ocynkowane ogniowo 9 GA. Zszywacz do ogrodzeń ułatwia zszywanie i umożliwia pracę przez cały dzień na jednym ładowaniu akumulatora.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

Wielu monterów linii elektroenergetycznych podczas mocowania miedzianego przewodu uziemiającego do drewnianego słupa używa młotka. Podobnie pracują instalatorzy ogrodzeń z drutu. Jednak ręczne wbijanie zszywek 9 GA to proces nie tylko czasochłonny, ale również pracochłonny i męczący. Dzięki zastosowaniu akumulatorowego zszywacza od MILWAUKEE®, zadania wykonywane przez monterów są prostsze, a efektywność użytkowników większa. Narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, by za pomocą bezprzewodowej technologii wbijania gwoździ i zszywania, zmniejszyć obciążenie związane z ręcznym wbijaniem gwoździ i zszywek oraz zredukować liczbę powtórzeń.

Zastosowanie M18 FUEL zszywacza do ogrodzeń umożliwia monterom linii elektroenergetycznych i instalatorom ogrodzeń nawet sześciokrotnie szybsze zszywanie niż w przypadku pracy manualnej. Do wbijania zszywek za pomocą akumulatorowego zszywacza wystarczy jedna ręka, a manewrowanie nim jest bardzo łatwe. Dzięki wyeliminowaniu powtarzalnego uderzania młotkiem, praca montera używającego bezprzewodowego zszywacza MILWAUKEE® jest o wiele mniej obciążająca. Zastosowany akumulator M18 REDLITHIUM HIGH OUTPUT 3,0 Ah pozwala wbić do 600 zszywek na jednym ładowaniu, skracając czas potrzebny na wbijanie ręczne. Wyposażony jest w automatyczną oraz ręczną blokadę spustu, która zapobiega niezamierzonemu lub nieprawidłowemu wystrzeliwaniu zszywek. Zszywacz do ogrodzeń wyposażony jest w opatentowany przez MILWAUKEE® mechanizm sprężyny azotowej, zapewniający optymalną siłę wymaganą do wbijania zszywek nawet w najtwardsze materiały.

Fot. MILWAUKEE®
Fot. MILWAUKEE®

Marka MILWAUKEE® wprowadza również do oferty nowe zszywki ocynkowane ogniowo 9 GA. Zostały one opracowane wyłącznie do wykorzystania w M18 FUEL zszywaczu do ogrodzeń i są dostępne w rozmiarach 40, 45 i 50 mm. Zszywki kolczaste pokryte są powłoką ocynkowaną i mają końcówki z ostrzami rozbieżnymi, co zapewnia doskonałe trzymanie się w materiale przez dłuższy czas. Ponadto specjalna konstrukcja korony typu diamond crown pozwala zarówno na mocowanie drutu o większej średnicy, jak i małych elementów plastikowych. Zszywki 9 GA wykonane są w ocynku ogniowym w celu zwiększenia odporności na korozję.

Nowy zszywacz do ogrodzeń M18 FUEL jest w pełni kompatybilny z całą linią narzędzi w systemie M18™. System M18 FUEL zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających profesjonalnych użytkownikach elektronarzędzi. Wszystkie produkty M18 FUEL cechuje wyjątkowa wydajność. Są wyposażone w trzy innowacyjne, zastrzeżone rozwiązania MILWAUKEE® – bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM oraz oprogramowanie REDLINK PLUS™, które zapewniają ponadprzeciętną moc, najwyższą żywotność i trwałość w miejscu pracy. Narzędzia M18 FUEL to najpotężniejsze w swojej klasie bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe 18 V.
--
REKLAMA:
--

Specyfikacja produktów
M18 FUEL Zszywacz do ogrodzeń (M18 FFUS-302C)

• Działa wyłącznie ze zszywkami ogrodzeniowymi MILWAUKEE® 9 GA ocynkowanymi ogniowo (sprzedawane oddzielnie)
• Oświetlenie diodowe LED powierzchni roboczej
• Klips umożliwiający zawieszenie na pasku (możliwość montażu z obu stron narzędzia)
• Beznarzędziowe usuwanie zaciętych zszywek
• Beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania
• Automatyczny wyłącznik Dry-Fire zabezpieczający urządzenie przed pracą z pustym magazynkiem
• Drugi mechaniczny przełącznik blokady spustu
• Oznaczenia głębokości wbijania zszywek
• Możliwość precyzyjnego ustawiania zszywek
• Zszywki 9 GA
• Pojemność magazynka: 45
• Waga z akumulatorem M18 HB3: 5 kg
Zszywki ogrodzeniowe ocynowanie ogniowo 9GA MILWAUKEE®
• Dostępne w 3 długościach:
o 40 mm - 4932480358
o 45 mm - 4932480359
o 50 mm - 4932480360
• Zszywki kompatybilne WYŁĄCZNIE z M18 FUEL zszywaczem do ogrodzeń.

Przeczytaj także