Akustyka
 

Wygląda pięknie i brzmi pięknie

Nowy kolorowy sufit akustyczny Rockfon® Eclipse Colour nada wnętrzu wyjątkowej atmosfery – zarówno pod kątem designu, jak i wrażeń akustycznych.

Fot. Rocfon
Fot. Rocfon

Wzornictwo

Innowacyjne, estetyczne i bezramowe – takie są nowe wyspy akustyczne Rockfon® Eclipse Colour. Ich gładka powierzchnia jest matowa i kolorowa. 11 subtelnych barw wybrano z palety Rockfon Color-all® opracowanej przez ekspertkę w dziedzinie barw i projektantkę wnętrz Sarę Garanty wraz z zespołem. Paleta barw inspirowanych naturą i wiodącymi trendami wnętrzarskimi doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami, w których wykorzystano naturalny kamień, drewno, beton architektoniczny, szkło czy metal. Kolory harmonizują ze sobą, można je łączyć zarówno w tym samym pomieszczeniu, jak i różnych częściach budynku.

Nowe, kolorowe wyspy sufitowe Rockfon® są dostępne w dwóch kształtach – koło i kwadrat w rozmiarze 1160 x 1160 x 40 mm. Są szybkie i łatwe w montażu. Cechuje je stabilność wymiarowa nawet przy dużej wilgotności. Mogą być wykorzystywane samodzielnie w pomieszczeniach, w których z różnych względów nie można zamontować tradycyjnych sufitów, lub jako ich wygłuszające i dekoracyjne uzupełnienie.

Fot. Rocfon
Fot. Rocfon

Komfort

W przypadku Rockfon® Eclipse Colour design to nie wszystko. Wyspy te doskonale redukują hałas (klasa pochłaniania dźwięku – A) wprowadzając do wnętrza spokój, niezbędny do komfortowej pracy czy odpoczynku. Wełna skalna, z której powstają, znakomicie pochłania dźwięk, ale jest także naturalnie odporna na pleśń i bakterie, ognioodporna i łatwa do czyszczenia.

Rockfon® Eclipse Colour są polecane do zastosowania w obiektach handlowych, usługowych, edukacyjnych, biurowych, sportowych i rozrywkowych.
--
REKLAMA:
--

Metryczka produktu:

- płyta ze skalnej wełny mineralnej z możliwością pełnego recyklingu,
- widoczna strona płyty: gładki, kolorowy, matowy welon,
- tył płyty: biały tylny welon,
- malowane krawędzie,
- klasa pochłaniania dźwięku A,
- klasa reakcji na ogień A2,
- Atest Higieniczny PZH.

Przeczytaj także