Maszyny, narzędzia pomiarowe
 

GLM 50-27 C/CG: Nowe wytrzymałe dalmierze laserowe Bosch Professional

Dalmierze laserowe GLM 50-27 C i CG łączą w sobie wysoką wytrzymałość z szybkimi i wygodnymi pomiarami, prostą dokumentacją i przesyłaniem danych pomiarowych. Model GLM 50-27 CG wykorzystuje zieloną wiązkę lasera, która jest cztery razy lepiej widoczna dla ludzkiego oka w porównaniu do czerwonej wiązki

Fot. Bosch
Fot. Bosch

Stąd w nazwie modelu literka G od angielskiego „green” oznaczającego właśnie zielony kolor wiązki – to oznaczenie obowiązuje także dla innych elektronarzędzi pomiarowych Bosch Professional. Dalmierz dzięki tej technologii idealni sprawdzi się w pracy w jasnych pomieszczeniach, w których wiązka lasera będzie dalej wyraźna. Oba narzędzia zapewniają pomiary w odległości do 50 metrów z dokładnością do ± 1,5 milimetra i są dostosowane do ciężkich warunków pracy na budowie: posiadają stabilizującą, gumową osłonę absorbującą wstrząsy, a także wytrzymały wyświetlacz i wzmocnioną silikonową klawiaturę. Ponadto oba dalmierze laserowe spełniają normę odporności na pył i wodę IP65, co pozwala z większym komfortem zabierać ja na zewnętrzne place budowy.

Oba modele posiadają szereg zaawansowanych funkcji niezbędnych przy profesjonalnych pracach budowlanych takich jak np. funkcja tyczenia, która umożliwia wyznaczanie odcinków o stałej długości. Dalmierze GLM umożliwiają również zmierzenie z łatwością: pola powierzchni, kubatury, objętości oraz pozwala na pomiary pośrednie na podstawie twierdzenia Pitagorasa. Ostatnia funkcja jest niezwykle przydatna przy pomiarach wysokości okien w budynku lub większych powierzchni. Wszystkie wymienione funkcje sprawiają, że dalmierze GLM 50-27 C/CG są idealne dla architektów, elektryków, kierowników budowy, malarzy, tynkarzy i wielu innych użytkowników profesjonalnych.
--
REKLAMA:
--
Warto także dodać, że dalmierze GLM 50-27 C i CG Professional pozwalają na bezproblemowe przenoszenie pomiarów do aplikacji MeasureOn służącej do szybkiego i intuicyjnego tworzenia projektów i planowania powierzchni. Dzięki temu narzędzia umożliwiają szybką dokumentację i błyskawiczny transfer wyników pomiaru na stworzony wcześniej plan.

Dalmierze laserowe GLM 50-27 C i CG Professional są już dostępne w sprzedaży u partnerów handlowych Bosch Professional.

Przeczytaj także