Wykończenie i pielęgnacja podłóg
 

Panele do zadań specjalnych – podłogi wineo w wersji Multi-Layer

Panele podłogowe od wielu lat należą do grona najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Mimo tego wciąż jeszcze są w stanie zaskoczyć nas swoimi właściwościami i przedstawić nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne i eleganckie oblicze. Doskonale widać to na przykładzie podłóg w wersji Multi-Layer, które stanowią prawdziwą nawierzchnię do zadań specjalnych.

Fot. Wineo
Fot. Wineo
Fot. Wineo
Fot. Wineo

Stwierdzenie, że podłoga stanowi podstawę dobrze urządzonego wnętrza wielu osobom może wydawać się banałem, ale rodzaj nawierzchni rzeczywiście ma ogromny wpływ na wygląd i przyszły komfort użytkowania pomieszczenia. Im lepszy, bardziej elegancki, odporny i funkcjonalny materiał nawierzchniowy, tym większa gwarancja, że nawet po wielu latach będziemy z niego równie zadowoleni, jak pierwszego dnia. Nowoczesne podłogi wineo w wersji Muli-Layer są tego bardzo dobrym przykładem, ponieważ wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i dużą trwałością. Co więcej, znakomicie sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach świeżo oddanych do użytku, ale również tych poddawanych gruntownej renowacji.

Fot. Wineo
Fot. Wineo

Ich wielowarstwowa konstrukcja sprawia, że są w stanie zniwelować niedoskonałości podłoża i zapewnić równą, stabilną nawierzchnię nawet w tak trudnych przestrzeniach, jak stare domy czy zabytkowe kamienice. Jeżeli dodać do tego fakt, że montuje się je bezklejowo w sposób szybki, czysty i wygodny to można mieć pewność, że metamorfoza nawierzchni przebiegnie błyskawicznie i bezproblemowo.

Fot. Wineo
Fot. Wineo

Funkcjonalność i bezpieczeństwo w standardzie

Nowoczesne podłogi wineo w wersji Multi-Layer to idealna propozycja dla osób, które interesuje jedynie najwyższa jakość i chcą cieszyć się w swoim domu nawierzchnią trwałą, funkcjonalną i elegancką, a przy tym bezpieczną dla całej rodziny. Panele winylowe z kolekcji wineo 400 są miękkie, ciepłe i przyjazne dla stawów, jednocześnie zapewniając wysoki komfort akustyczny, dzięki specjalnej macie soundProtect. Takie same właściwości cechują kolekcje wineo 1000 i wineo 1200, jednak w ich przypadku wskaźnik jakości szybuje jeszcze wyżej ze względu na aspekty środowiskowe. Biopodłogi PURLINE wineo 1200 w wersji Multi-Layer spełniają najwyższe standardy ekologiczne i zrównoważonego budownictwa, czego potwierdzeniem są międzynarodowe certyfikaty LEED, BREEAM i EDP, a także cradle to cradle®,, Blue Angel, Austrian eco-label, Greenguard, a także FloorScore. Decydując się na taką nawierzchnię w swoim domu można mieć zatem pewność, że podłoga będzie nie tylko trwała i praktyczna, ale także bezpieczna. Nawet dla tak wymagających, jak dzieci, seniorzy i alergicy.
--
REKLAMA:
--
Fot. Wineo
Fot. Wineo

Design dla wymagających

Trwałość, odporność na uszkodzenia i komfort użytkowania mają kluczowe znaczenie przy wyborze idealnej podłogi do swojego domu, jednak kwestie wizualne są równie ważne.W końcu na podłogę patrzeć będziemy codziennie przez wiele lat i z tego względu musi ona wpisywać się w nasz gust oraz klimat całego wnętrza. Na szczęście podłogi wineo w wersji Multi-Layer dostępne są w tak szerokiej gamie kolorystycznej, że każdy wybierze wariant idealny dla siebie. Miłośnicy klasycznych, drewnianych nawierzchni mogą wybrać panele winylowe wineo 400 wood lub wood XL w eleganckim, wydłużonym formacie, a także biopodłogi wineo 1200 lub 1000 o dekorach, imitujących parkiet dębowy o różnych odcieniach. W kolekcji wineo 400 stone dostępne są z kolei panele o formacie kafli ceramicznych, kamiennych płyt, a nawet przypominające pokrytą rdzą powierzchnię metalu. Wśród takiego bogactwa dekorów bez trudu można znaleźć idealną propozycję do nowoczesnego salonu, skandynawskiej sypialni, loftowego studio czy kuchni, urządzonej w stylu rustykalnym. Co więcej, każda w podłóg wineo w wersji Multi-Layer nadaje się do zastosowania we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, więc stylową nawierzchnią można cieszyć się również w łazience, bez ryzyka wypaczeń i obaw o destrukcyjny wpływ wody na jej elegancki wygląd.

Przeczytaj także