Armatura, wanny, natryski - inspiracje
 

Trzyotworowe baterie wannowe KVADRATO i ALEA marki Laveo

Marka Laveo oferuje więc dwa wyjątkowe modele baterii łazienkowych z ukrytym wężem, dzięki którym przestrzeń „domowego SPA” przywiedzie na myśl najmodniejsze wnętrza, o doskonałym designie i co równie istotne – praktyczne w użytkowaniu.

Fot. Laveo
Fot. Laveo
Fot. Laveo
Fot. Laveo

KVADRATO i ALEA to dwa nowe modele trzyotworowych baterii wannowych marki Laveo, charakteryzujące się nowoczesnym designem oraz możliwością ukrycia w obrębie wanny węża doprowadzającego wodę do prysznica. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy spójną, niczym niezakłócaną kompozycję aranżacyjną. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu oraz niezwykle pomocne w zachowaniu czystości pomieszczenia. Dzięki niemu oszczędzamy także przestrzeń w obrębie wanny, gdzie w miejscu prysznicowego węża możemy umieścić niezbędne do kąpieli kosmetyki.

KVADRATO to jednouchwytowa, stojąca bateria wannowa, o prostych krawędziach, które w połączeniu z chromowanym wykończeniem pozwalają osiągnąć efekt eleganckiej surowości. Mocne, ascetyczne kontury, potęgowane są przez połyskującą fakturę. Dzięki temu, bateria doskonale wpisze się w przestrzeń, która została zaaranżowana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Fot. Laveo
Fot. Laveo
Fot. Laveo
Fot. Laveo

ALEA charakteryzuje się natomiast zaokrąglonymi krawędziami baterii, dzięki którym wizualnie ocieplimy wnętrze łazienki. Podobnie jak w przypadku KVADRATO, baterie mają chromowaną powierzchnię, która będzie współpracować z oświetleniem oraz stanowić przykuwający uwagę akcent wizualny. Bateria ALEA dostępna jest także w białej, połyskującej kolorystyce, urozmaicanej chromowanymi akcentami. Obie baterie posiadają ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm. Objęte są ponadto ośmioletnią gwarancją producenta.
--
REKLAMA:
--
Możliwość ukrycia węża doprowadzającego wodę do baterii pozwala osiągnąć modny i wyrafinowany efekt wizualny. Ze względu na swoją uniwersalną, elegancką kolorystykę, baterie KVADRATO i ALEA będą doskonale współpracować zarówno z surowymi kamiennymi fakturami, ciepłymi drewnianymi akcentami, jak również z różnokolorowymi płytkami ceramicznymi, kafelkami lub farbą.

Przeczytaj także