Okna
 

NOWY ALU LOOK- zaawansowana technologia HFL dostępna wyłącznie w MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA jako pierwsza firma na rynku polskim wprowadza okna o prostopadłych zgrzewach i aluminiowym designie.

Fot. MS więcej niż OKNA
Fot. MS więcej niż OKNA
Fot. MS więcej niż OKNA
Fot. MS więcej niż OKNA

Zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz łączenia w skrzydle oraz ramie poprowadzone są pod kątem 90 stopni. Proste linie uzyskane dzięki technologii HFL znacząco wpływają na ogólny styl przeszkleń. Pełny efekt elegancji okna ALU LOOK dopelnia nowa bezpieczna klamka Hoppe Secustik Toulon. Jej kanciasty design koresponduje z ostro zakończoną listwą przyszybową, a czarny kolor idealnie współgra z metalicznymi okleinami.

Wysokiej jakości energooszczędne okna ALU LOOK zyskały nową i bardzo dziś poszukiwaną szatę. Model występuje w szarej lub czarnej okleinie, wiernie oddaje wygląd okien aluminiowych. W ofercie znajduje się kilka odcieni szarości i czerń, oba kolory z satynowym połyskiem, efektem matowym lub szczotkowania. Oprócz trwałej i odpornej okleiny o wyglądzie metalu, za elegancki, minimalistyczny wizerunek odpowiada kanciasta forma profilii oraz ich technologia zgrzewania - odmienna od powszechnie stosowanej w PCV.
--
REKLAMA:
--
Ciepłe okna ALU LOOK to również doskonałe parametry techniczne, nowoczesność i stonowana elegancja jakiej potrzebują współczesne wnętrza.

Przeczytaj także