Grzejniki
 

Grzejnik w przedpokoju

Zastosowanie właściwego rozwiązania grzewczego w przedpokoju może mieć kluczowe znaczenie dla komfortu cieplnego w naszym domu lub mieszkaniu. Dzięki odpowiednio dobranym grzejnikom możemy zadbać o ciepło domowego ogniska i atrakcyjną aranżację pomieszczenia.

Grzejnik w przedpokoju. Purmo-Delta-Column-Bench. Fot. Purmo
Grzejnik w przedpokoju. Purmo-Delta-Column-Bench. Fot. Purmo

W sezonie zimowym przedpokój narażony jest na wychłodzenie praktycznie każdego dnia. Kiedy przekraczamy próg domu, do wnętrza wkrada się mroźne powietrze, które z łatwością może przeniknąć do salonu, kuchni czy sypialni. Co więcej, podczas rzęsistego deszczu lub opadów śniegu nie unikniemy zawilgocenia przedpokoju, w którym najczęściej zostawiamy mokre kurtki, buty i parasole. W bogatej ofercie urządzeń grzewczych marki Purmo bez trudu znajdziemy odpowiednią dla naszych potrzeb propozycję, skutecznie zabezpieczając przestrzeń pomiędzy drzwiami wejściowymi i pokojami przed nadmiarem wilgoci i stratami ciepła, a co za tym idzie – utrzymamy optymalny poziom temperatury w całym domu.

Purmo-Imia. Grzejnik w przedpokoju. Fot. Purmo
Purmo-Imia. Grzejnik w przedpokoju. Fot. Purmo
Rozwiązaniem celująco zdającym egzamin w przedpokoju jest Delta Column Bench. Grzejnik ten można wyposażyć w opcjonalny górny blat z drewna bukowego lub innego materiału, który współgra z estetyką wnętrza (np. drewno egzotyczne lub kamień). Decydując się na Delta Column Bench, zyskujemy nie tylko dodatkowe miejsce do siedzenia – to również niezawodny sposób na szybkie osuszenie obuwia. Model oferowany jest w 4 wysokościach (od 387 do 537 mm) oraz w 5 długościach (od 1535 do 2835 mm).
--
REKLAMA:
--
Z kolei z mokrymi kurtkami i płaszczami poradzimy sobie przy pomocy grzejnika Imia, którego konstrukcja charakteryzuje się pionowym układem kolektorów, wyprofilowanych w subtelny łuk. Ciekawe wzornictwo idzie tu w parze z walorami praktycznymi. Do dodatkowego wyposażenia grzejnika należą m.in. wieszaki ubraniowe, dzięki którym wysuszenie okryć wierzchnich nie będzie już stanowiło problemu. Imia dostępna jest w 2 wysokościach (1600 i 1800 mm) oraz 4 szerokościach (510, 822, 1030 i 1238 mm).

Purmo-NarbonneV. Grzejnik w przedpokoju. Fot. Purmo
Purmo-NarbonneV. Grzejnik w przedpokoju. Fot. Purmo
W przedpokoju, w którym na montaż grzejnika mamy do dyspozycji wąską powierzchnię ściany, doskonale sprawdzi się Narbonne V o długości od 142 mm. Grzejnik ten wykonany jest ze stalowych elementów grzejnych, których sposób połączenia przekłada się na nowoczesny wygląd modelu, wzbogacając jego design o motyw prostych linii. Narbonne V, podobnie jak Delta Column Bench i Imia, oferowany jest w różnych kolorach z szerokiej palety RAL (na specjalne zamówienie dostępne są również kolory spoza palety) i z powodzeniem może być wykorzystany jako interesujący element dekoracyjny, który przyda naszemu przedpokojowi elegancji oraz podkreśli jego reprezentacyjną funkcję.

Jeżeli natomiast przestrzeń w przedpokoju jest tak bardzo ograniczona, że znalezienie miejsca na instalację grzejnika nawet o niewielkich rozmiarach graniczy z cudem – najlepszym wyborem jest ogrzewanie podłogowe Purmo, które z jednej strony zdecydowanie ułatwi aranżację pomieszczenia, a z drugiej zapewni nam przyjemne uczucie ciepła pod stopami od razu po zdjęciu obuwia.

Przeczytaj także