Wnętrza, wystrój, architektura - tematy pozostałe
 

Paleta farb PARA Rhythm

Gorąca paleta Rhythm na pierwsze ciepłe dni - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS. Ciepłe i intensywne barwy oraz odważne połączenia to cechy charakterystyczne propozycji RHYTHM od PARA Paints.

Fot. PARA
Fot. PARA
Paleta Rhythm zaskakuje swoją różnorodnością. Powstała z inspiracji nowoczesnymi metropoliami, gdzie przenikają się wpływy różnorodnych nacji i kultur. Multikulturalizm wielkich miast, programy podróżnicze oraz możliwości dalekich podróży sprawiają, że możemy czerpać inspiracje z odległych kultur. Połączenia kolorystyczne od lat stosowane w Indiach, czy Afryce już dziś mogą stać się częścią naszego domu.

Dominującym kolorem palety PARA Rhythm jest pomarańczowy: „Słodki i soczysty” oraz „Zabawny”. To kolor, który nastraja optymizmem i pobudza do działania. Pomarańczowe wnętrze jest radosne i tętniące rytmem tropikalnych wysp. Oryginalności i orientalnego charakteru palecie dodają odważne połączenia tej barwy z: „Szafranowym Żółtym”, „Fioletowym Szafirkiem” oraz „Listkami Lilii”. Wspólne połączenie tych barw oddziałuje na wyobraźnie przenosząc nas w świat odległych kultur. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Marc Atiyolil.
--
REKLAMA:
--

Przeczytaj także