Elektroniczny Katalog Dekoral pomoże w dobraniu kolorów

Zmiana kolorów ścian w domu to najefektywniejszy, a jednocześnie najmniej kosztowny i najprostszy sposób na zmianę wizerunku mieszkania. Właśnie dlatego powstał Elektroniczny Katalog Dekoral – bezpłatne narzędzie, które pomoże dobrać najlepsze kolory do naszych wnętrz.

 Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Jednym z najczęstszych dylematów, przed jakimi stają osoby planujące remont, jest oczywiście dobór odpowiednich kolorów. Wszyscy znamy to godzinne, a często wielodniowe wertowanie katalogów, wycieczki po centrach handlowych oraz marketach budowlanych w poszukiwaniu tego właściwego koloru, który diametralnie odmieni klimat naszego domu, wniesie nieco świeżości i przy tym sprawi, że będziemy czuli się w nim komfortowo.

 Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Aby ułatwić poszukiwanie najwłaściwszego koloru oraz skrócić czas samego procesu, marka Dekoral stworzyła specjalny elektroniczny katalog Dekoral, dostępny pod adresem: www.kartakolorow.dekoral.pl. Jest to część akcji „Wiemy jak łączyć kolory“. Katalog podzielony jest na sześć sekcji przedstawiających kolekcje palety kolorów: beże i brązy, błękity i szarości, czerwienie i pomarańcze, złote żółcienie, amaranty i fiolety oraz zielenie. W ramach każdej kolekcji udostniępniono wiele inspirujących wizualizacji, przedstawiających wybrane połączenia kolorystyczne. W elektronicznej karcie kolorów użytkownik znajdzie także pełne zestawienie kolorów oraz szczegółowe informacje dotyczące samych produktów.
--
REKLAMA:
--
Aplikacja webowa dostępna jest w wersji mobilnej obsługiwanej na wszystkich urządzeniach mobilnych. Osoby chcące przekonać się, jak wyglądają dane kolory w konkretnych aranżacjach, będą mogły również skorzystać z darmowej aplikacji Wizualizer 2.0. Dekoral.

Przeczytaj także