Nowoczesne wykładziny elewacyjne Tiserec

Podziel się:

Elewacja - zarówno ta, w budownictwie wielorodzinnym jak i elewacja małego domku na wsi, wciśnięta pomiędzy szereg identycznych, pozostaje wizytówką właściciela. To, że bryła domu jest zwykłym niewyróżniającym się segmentem, nie zamyka nam wcale możliwości, nadania jej wyjątkowego charakteru, prostym i szybkim sposobem.

Pełen pakiet takich narzędzi posiadamy w swoim portfolio. Lekkie i łatwe w zastosowaniu okładziny elewacyjne, które zmienią nudną elewację każdego budynku, w ciekawie zaaranżowany nowoczesny projekt lub nadadzą mu styl rustykalny, są na wyciągnięcie dłoni. 

Jasne wykończenie elewacji z dodatkiem elementów drewnianych powoli zaczyna przechodzić do lamusa. Nie chcesz powielać takich schematów? Możesz, dzięki okładzinom Tiserec szybko i łatwo zastąpić elementy drewniane, czy drewnopodobne, nowoczesnymi ryflami. Oferujemy okładziny ze strukturą ryfli w wielu wersjach i szerokościach „zębów”. Każdy z pewnością znajdzie te, które idealnie wkomponują się w wybrany projekt. Ryfle białe, malowane, ze strukturą drewna czy inną wybraną fakturą. Wachlarz możliwości kolorystycznych i dostępnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczony. 
    
Uwaga! Wszystkie powłoki występują w maksymalnych wymiarach 1000x3000 mm. Produkt można dowolnie wymiarować do żądanych wielkości zwykłym nożem introligatorskim

Uciekasz od wielkomiejskiego tłoku i szukasz wytchnienia z dala od miasta? Z pewnością też nie tęsknisz za nowoczesnym budownictwem - stylem przepełnionym szkłem i betonem. Bliżej ci do drewnianej chatki? Mamy dla ciebie propozycję. Sięgając po nasze produkty możesz zmienić zwykły post peerelowski domek wykonany ze zdobnych pustaków w przytulną chatkę z „drewnianą” elewacją z dodatkiem kamiennych bloków. 


Jeśli jednak Twój styl krąży wokół prostych segmentów i brył geometrycznych uzupełnianych dodatkami ze szkła. Idealne będą powłoki Tiserec ze strukturami betonów, granitów czy marmurów. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli wkomponować się w każdą elewację i uzupełnić każdą ścianę wewnątrz nowoczesnego salonu. 

 

Wszechobecny trend, panujący na rynku budownictwa jednorodzinnego, który nawiązuje do dawnych wiejskich stodół, również daje nam co najmniej kilka sposobów aranżacji elewacji. Część właścicieli wybiera nowoczesną ścieżkę z blachą ryflowaną i dużymi oknami. Inni wolą pozostać bliżej tradycji. Tiserec, dla każdego z nich ma w swojej ofercie produkty pozwalające zrealizować swój wymarzony projekt, łatwo i szybko. Bez specjalistycznej ekipy i dużych nakładów pracy. Powłoki elewacyjne o strukturze blachy w rąbek, fototynki o strukturze gładkiej lub szorstkiej z motywem cortenu, deski palonej. HPL czy betonu, nadadzą indywidualny charakter każdej elewacji.

Z pewnością, zastanawiacie się teraz, jak można zastosować nasz wyrób i czy jego trwałość jest wystarczająca?
Już wyjaśniamy. Nasze wyroby nie są „tanią chińszczyzną”, wykonywaną szybko i tanio – czyli tandetnie, która przyjeżdża z Azji tylko po to, żeby zdobyć naklejkę polskiego producenta i trafić do sprzedaży. Jesteśmy w pełni polską firmą, produkującą w całości w Polsce i zatrudniającą rodzimych pracowników. Nasza firma należy do średnich przedsiębiorstw, produkujących „pod zamówienia”. Znaczy to tyle, że otrzymujesz produkt wprost spod maszyny. Nie sprzedajemy „leżaków” magazynowych. Wszystkie produkty to wyroby budowlane. Wykonywane są z nowoczesnych tynków dyspersyjnych. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia do sprzedaży. Z powodzeniem, można je zastosować zarówno na elewacjach, jak i we wnętrzach mieszkań.

Zabezpieczenia przed zarysowaniem czy promieniowaniem UV nadaje im dużą trwałość. Jeśli kiedykolwiek ktoś z Państwa kładł tapety na ścianach, lub obserwował ten proces i nie wydawał się on skomplikowany. Z pewnością poradzi sobie z montażem naszych produktów. Mając zaś w domu lub w garażu pacę ząbkowaną 3mm, nóż introligatorski, przymiar bądź poziomicę, jesteście niemal kompletnie wyposażeni do przeprowadzenia całej operacji bez wynajmowania drogiej ekipy budowlanej.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Tiserec
#czytelnia #elewacje, fasady #ściany #tynk #elewacja #Tiserec

Więcej tematów: