Wiosenne nowości produktowe

Podziel się:

Wiosna, choć może nie wszędzie w pełni, jest już faktem. To idealny moment aby zrobić przegląd sprzętu ogrodniczego, grilla i przygotować otoczenie naszego domu na letni relaks w ogrodzie czy na tarasie. Dla tych, którzy na razie marzą o spacerach po ogrodzie czy popołudniowym wylegiwaniu się na leżaku już dziś zachęcamy do zainteresowania się nowościami marki Semmelrock – pięknymi i trwałymi płytami tarasowymi i kostkami brukowymi. Semmelrock pomoże też w przygotowaniu projektu takich aplikacji. Jak to zrobić? Zapraszamy do lektury.

Z pewnością trendem ostatnich lat są nowoczesne i bardzo minimalistyczne aplikacje. Proste formaty, duże wymiary pyt, szarości mniej lub bardziej rozbielone. Takie produkty cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Prostota pasuje do wszystkiego dlatego to też dobry wybór gdy przyszedł moment na wykończenie tarasu a dom stoi już jakiś czas.

- Umbriano kwarcytowo-biały
nowy kolor jednego z najczęściej wybieranych przez klientów produktu z portfolio Semmelrock. Jego popularność to połączenie zaawansowanej technologii z nowoczesnym wzornictwem. To idealny wybór dla osób ceniących jakość, oryginalność i komfort użytkowania. Umbriano to jedyny taki produkt na polskim rynku. Dzięki innowacyjnej technologii barwienia Colorfusion uzyskujemy niepowtarzalne zabarwienie płyt a kolor kwarcytowo-biały to ukłon w kierunku trendów i wielbicieli jasnej kolorystyki w dużym, nowoczesnym formacie. Znajdzie on zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych, gdzie jasna kolorystyka jest szczególnie ważna ograniczaniu miejskich wysp ciepła.

Umbriano to produkt poddawany hydrofobizacji oraz pokryty dodatkową powłoką ochronną Semmelrock Protect. To impregnacja na powierzchni płyt brukowych, która podwyższa właściwości użytkowe produktu takie jak ścieralność i odporność na zabrudzenia. Produkty są też łatwiejsze do utrzymania w czystości i dłużej zachowują oryginalną barwę.

- Carat Mondego
to płyty tarasowe o subtelnej strukturze z dodatkiem połyskującego kruszywa. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność. Są łatwe w pielęgnacji dzięki powłoce ochronnej Semmelrock Protect® Plus. Płyty dostępne są w dwóch kolorach off-white i saphire grey oraz dwóch pokaźnych rozmiarach 80/40/4,2 i od tego roku 60/40/4,2.

- Carat Finezza
zupełna nowość tego roku. Płyty tarasowe w kolorze metaliczno-srebrnym (silver) i platynowym (platin). Dzięki kolorystyce i delikatnej strukturze powierzchni stanowią doskonały wybór na elegancki taras. Te płyty także łatwo pielęgnować, gdyż są zabezpieczone powłoką Semmelrock Protect® Plus. To także produkt występujący w dwóch wymiarach: 80/40/3,9 i 60/40/3,9.

- Asti Colori milo
milo to ciepły mix beżu, bieli i czerni - barw kojarzących się z ciepłem i przytulnym klimatem domu.

- Asti Natura platino
platino to klasyczny, minimalistyczny monokolor, który w swoim składzie zawiera mix szarości i bieli.

Produkty Asti Colori wyróżniają się szlachetnością, trwałością oraz ciekawymi barwami, które są nadawane płytom w technologii colormix

Nie masz pomysłu? Zamów usługę projektową Semmelrock

Wybór produktu to w rzeczywistości drugi krok. W pierwszym potrzebny jest przemyślany i dostosowany do domu projekt – tarasu, podjazdu, ścieżek w ogrodzie czy małej architektury. Dla klientów, którzy marzą o spójnym otoczeniu Semmelrock proponuje usługę projektową. Skierowana jest do wszystkich inwestorów – zarówno prywatnych, jak i deweloperów czy instytucji ale to inwestorzy prywatni mają możliwość częściowego zwrotu kosztu projektu, jeśli zdecydują się na zakup produktów Semmelrock użytych w projekcie. Ekspert Semmelrock – architekt krajobrazu zaprojektuje nie tylko estetyczną, ale też funkcjonalną przestrzeń wokół posesji. To naprawdę duże ułatwienie. Właściwe oszacowanie ilości materiałów to ogromna oszczędność kosztów oraz ograniczenie ryzyka dokupowania materiałów, np. z innej partii produkcyjnej, które – co naturalne - mogą różnić się odcieniem. No i oczywiście profesjonalnie przygotowany projekt.

Szczegóły usługi projektowej znajdują się na stronie Semmelrock: https://www.wienerberger.pl/centrum-klienta/wsparcie-twojego-projektu/usluga-projektowa-semmelrock.html

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wienerberger
#ogrod #taras #kostka #wienerberger #produkty

Więcej tematów: