Samochód z meblami czyli Hettich on Tour

Podziel się:
Firma Hettich urządziła wnętrze z meblami inspirującymi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Można było przesuwać, wysuwać i otwierać, by przekonać się, że technika Hettich dosłownie porusza meble. Do trucka zajrzało ponad 2000 osób.

Fot. HettichFot. HettichStatystyczna kuchnia w polskim domu ma kształt litery L - i z tego typu zabudową najczęściej mają do czynienia polscy stolarze i architekci. Gdy w ich portfolio znajduje się już tysiące projektów, czasem warto sięgnąć po nowe inspiracje, poszukać innowacyjnych pomysłów. Takie mogli znaleźć w mobilnym showroomie, który w od końca kwietnia do początku czerwca zajechał do 18 miejscowości w Polsce. W minimalistycznej zabudowie kuchennej znalazło się miejsce na różne systemy szuflad z funkcjonalnymi organizerami, które doskonale segregują, stabilizują produkty i pomagają w utrzymaniu porządku w kuchni.

Na ścianach mobilnego showroomu zawisły szafki z frontami zamykanymi klasycznymi zawiasami, jak również z drzwiami przesuwnymi.

Fot. HettichFot. Hettich
W każdym z miast, w których zaparkował mobilny showroom uczestnicy chętnie brali udział w "Mistrzostwach Stolarzy w Łatwym Montażu" udowadniając, że w ciągu mniej niż pół minuty można wyznaczyć miejsca montażu prowadnic szuflad w korpusie szafki oraz osadzić zawiasy Hettich we froncie meblowym. Każdego dnia zmagania uczestników można było śledzić na Facebooku i specjalnej stronie Hettich on Tour. Rekord Polski padł w Łomży, gdzie wykonanie dwóch zadań zajęło mistrzowi zaledwie 28;44 sek. W każdej z 19 hurtowni partnerskich, w których odbywały się mistrzostwa, osoba z najlepszym wynikiem danego dnia otrzymywała nagrodę - wiertarko-wkrętarkę marki Festool. Nikt z uczestników, którzy odwiedzili mobilny showroom nie wyszedł z pustymi rękami. Każdy otrzymał szablon montażowy do szuflad Hettich oraz najnowszy katalog producenta.
REKLAMA:

Po wizycie w Polsce truck Hettich, wypełniony nowoczesną techniką meblową, odwiedzi kolejny kraj, którym będzie Turcja.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Hettich
#wiadomości #meble #nagrody #wnetrza #imprezy #konkursy #hettich

Więcej tematów: