Przemysłowy Deweloper roku 2011

Podziel się:
Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, zdobył nagrodę CEE Quality Awards w kategorii ’Industrial Developer’. Prestiżowy konkurs co roku gromadzi przedstawicieli branży nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Tegoroczna edycja była już dziewiątą, a uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 17 kwietnia, w hotelu Marriott.

Przemysłowy Deweloper roku 2011Uroczystość rozdania nagród CEE Real Estate Quality Awards odbyła się 17 kwietnia 2012 roku, w warszawskim hotelu Marriott. Panattoni Europe przyznano prestiżowe wyróżnienie ufundowane przez międzynarodowy koncern STRABAG w kategorii " Industrial Developer of the Year 2011". Nominację w tej kategorii otrzymało łącznie 10 znaczących deweloperów powierzchni przemysłowej z Europy Środkowo-Wschodniej. Jury, złożone z wysokich rangą przedstawicieli wiodących firm, oceniało kandydatów pod względem zeszłorocznych osiągnięć biznesowych w ramach inwestycji przemysłowych, wyników firmy oraz wpływu na rozwój tej branży nieruchomości.

" Bardzo cieszy nas nagroda CEE Quality Award w kategorii Industrial Developer" - komentuje Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający na teren Europy Środkowo-Wschodniej i dodaje: " To ogromny dowód uznania dla dokonań całego zespołu Panattoni, któremu serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pracę na nasze wspólne sukcesy." Tegoroczna nagroda to kolejne wyróżnienie CEEQA, przyznane deweloperowi. W poprzednich latach Panattoni Park Mysłowice oraz Panattoni Park Łódź wybrano Projektami Logistycznymi Roku. Ponadto, Carla Panattoni, założyciela i właściciela firmy, nagrodzono w kategorii Dorobek Życia w Branży Nieruchomości, a Roberta Dobrzyckiego ogłoszono Osobowością Roku.
REKLAMA:

To już dziewiąta edycja konkursu CEE Quality Awards, który cieszy się renomą obiektywnego i wiarygodnego przeglądu dokonań rynku nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Na uroczystość wręczenia nagród CEEQA co roku zjeżdża się ponad 600 właścicieli firm oraz menagerów branży nieruchomości z ponad 40 krajów. Wyróżnienia zostały przyznawane w 19. kategoriach, a listy nominowanych ogłoszono na gali podczas międzynarodowych Targów Inwestycyjnych MIPIM, które miały miejsce na początku marca br. w Cannes. Tegoroczną imprezę uzupełnił bogaty program rozrywkowy. Wśród artystów znaleźli się między innymi Wet Fingers, Nick Sinckler, Lenny Kravitz czy Lindsay Martell. Galę piąty raz z kolei poprowadziła znana polska prezenterka telewizyjna Monika Richardson.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: oBud.pl
#wiadomości #nagrody #wnetrza #nieruchomości #obud

Więcej tematów: