newsletter reklama projekty domów forum
sobota 15 sierpnia 2020
06.08.2014r...

Dremel ogłasza Mistrzostwa Polski Prowizorek

Na zlecenie marki Dremel firma TNS Polska przeprowadziła badanie, na podstawie którego wiemy, jakie prowizoryczne rozwiązania są najczęściej spotykane w polskich domach. Teraz przyszedł czas na ogólnopolski konkurs „Mistrzostwa Polski Prowizorek”.
22% – tylko tylu Polaków stwierdziło, że nie ma w swoich domach rozwiązań tymczasowych. U pozostałych prowizorki można spotkać najczęściej w szafkach i ich elementach. Takie „ulepszenia” występują u niemal co czwartego respondenta (23%). Dotyczą stołów i stolików (10%), półek (8%) oraz drzwi i oświetlenia (7%), Rozwiązania tymczasowe, które spotykamy w polskich domach, obejmują także zasłony, cieknące krany, gniazdka elektryczne i wiele innych elementów.

Fot. Dremel
Fot. Dremel

46% badanych przyznało, że rozwiązania prowizoryczne są powodem zmartwień i problemów w ich życiu, dlatego marka Dremel zachęca do zmieniania swojego najbliższego otoczenia. 5 sierpnia br. na portalu Pomysłodajnia.pl rusza konkurs „Mistrzostwa Polski Prowizorek”. Mogą brać w nim udział wszystkie osoby z poczuciem humoru, które czują chęć wprowadzenia nowego porządku w swoim domu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie swojej prowizorki, a następnie po zarejestrowaniu się na portalu Pomyslodajnia.pl, przesłać je poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce „Konkursy”. Przesłane zdjęcia będą umieszczane na Pomysłodajni w galerii konkursowej. Zdjęcia można zgłaszać od 5 sierpnia do 7 września. Nagrodzeni zostaną autorzy trzech zdjęć, które zdobędą największą liczbę głosów.
--
REKLAMA:
--
Główną nagrodą w konkursie jest najnowsze narzędzie marki – Dremel Micro z 35 sztukami osprzętu, który pojawi się w sprzedaży we wrześniu. Na zdobywcę drugiego miejsca czeka narzędzie Dremel 4000 z 45 sztukami osprzętu, a trzeciego – Dremel 3000 z 25 sztukami osprzętu.

Ogłoszenie wyników „Mistrzostw Polski Prowizorek” nastąpi najpóźniej 12 września. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie na stronie http://pomyslodajnia.pl/konkurs/show/12/.

Badanie zostało przeprowadzone przez TNS Polska na zlecenie marki Dremel w dniach 9-14 maja 2014 metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI) na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 1000 mieszkańców Polski w wieku 15 lat i więcej.

źródło: Dremel

d