newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 11 sierpnia 2020
22.07.2014r...

Kolekcja ceramiki i mebli EASY z powłoką Clean PRO firmy Cersanit

Innowacyjna powłoka Clean PRO zastosowana w nowej kolekcji EASY Cersanitu, nie tylko ułatwia czyszczenie powierzchni nie wymagając użycia agresywnych środków szorujących, ale także sprawia, że na łazienkowych sprzętach powstaje znacznie mniej kamienia i innych osadów.
Fot. Cersanit
Fot. Cersanit
Z kolekcją EASY decydując się na wannę nie musimy rezygnować z prysznica. Wystarczy, że zamontujemy parawan nawannowy – nowość Cersanitu. Parawany nawannowe z serii EASY marki Cersanit pokryte są obustronnie innowacyjną powłoką Clean Pro. Dzięki czemu, nawet w trudno dostępnych miejscach bardzo łatwo będzie utrzymać czystość i zachować ją na dłużej. Powłoka Clean Pro chroni również przed tworzeniem się wodnych zacieków na szkle. Parawany z serii EASY są wykonane ze szkła hartowanego z zaokrągloną krawędzią, dlatego są bezpieczne i przyjazne w kontakcie. W kolekcji EASY dostępne są parawany jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie mieści się niewielka wanna. Parawany dwuskrzydłowe to rozwiązanie dedykowane do dłuższych wanien.

Fot. Cersanit
Fot. Cersanit
Fot. Cersanit
Fot. Cersanit

W kolekcji EASY z powłoką Clean PRO przeciwdziałającą powstawaniu kamienia i osadów znajdziemy:
- Umywalki o szerokościach: 50, 55, 60 i 70 cm oraz pasujące do nich kształtem szafki podumywalkowe z dużymi szufladami, które dzięki funkcji „przyciśnij i otwórz” cicho się zamykają.
- Wygodne szafki wiszące również z lustrzanym frontem, pojemne szafki słupkowe oraz lustro z półką.
- Zawieszaną miskę oraz kompakt WC.
- Antybakteryjne deski duroplastowe z wygodnym siedziskiem i systemem wolnego opadania. Ułatwiające utrzymanie czystości dzięki łatwemu wypinaniu z uchwytów.
--
REKLAMA:
--
Źródło: Cersanit

(MZ)

źródło: Cersanit

d