newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
30.05.2014r...

Partnerzy handlowi Nice śladami Hipokratesa

Blisko 100 wyróżnionych Partnerów Handlowych Nice w ubiegłym tygodniu wzięło udział w tradycyjnym corocznym wyjeździe zagranicznym. Tym razem w podziękowaniu za współpracę handlową laureaci programu motywacyjnego mieli okazję spędzić 8 niezapomnianych dni na jednej z najpiękniejszych greckich wysp – wyspie Kos. W Krainie Ogrzanej Słońcem na wszystkich uczestników wyjazdu czekało mnóstwo atrakcji.
Fot. Nice
Fot. Nice
Programy motywacyjne organizowane są w Nice Polska już od ponad 10 lat i wpisały się na stałe w politykę firmy. - Wierzymy, że doświadczenia zdobyte w taki sposób bezpośrednio przekładają się na jakość relacji budowanych z innymi ludźmi, często współpracownikami, przełożonymi, klientami. Dzisiejszy biznes to gra zespołowa, której kluczowymi elementami są współpracujący ludzie i firmy – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.
--
REKLAMA:
--
Każdy z programów motywacyjnych jest wyjątkowy. Partnerzy Handlowi Nice mieli już okazję do wspólnej ekspedycji na Saharę, przeprawy barkami przez Francję czy podziwiania futurystycznych krajobrazów Wysp Kanaryjskich. W związku z zaangażowaniem firmy w sport niektóre programy motywacyjne były powiązane z wspólnym kibicowaniem. Dzięki temu laureaci programów mogli wspólnie z Nice oglądać występy Roberta Kubicy, oklaskiwać polskich reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie czy być świadkami historycznego zdobycia tytułu Indywidualnego Mistrzostwa Świata na żużlu przez Tomasza Golloba.

źródło: Nice

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d