newsletter reklama projekty domów forum
piątek 7 maja 2021
20.11.2012r...

Ceramika Paradyż Orłem Polskiego Budownictwa

W czasie tegorocznej Wielkiej Gali Polska Przedsiębiorczość, wręczone zostały nagrody w sześciu konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. W konkursie Orły Polskiego Budownictwa, w kategorii Wyposażenie wnętrz pierwsze miejsce zdobyła Ceramika Paradyż. Nagrodę odebrał Piotr Tokarski, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu Spółek Grupy Paradyż.
Fot. Grupa Ceramika Paradyż
Fot. Grupa Ceramika Paradyż
W tym roku odbyła się już VI edycja ogólnopolskiego konkursu Orły Polskiego Budownictwa, nad którym patronat objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie i wspieranie przedsiębiorstw tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. W tegorocznej edycji nagrody przyznano w 8 kategoriach. W jednej z nich – Wyposażenie wnętrz, bezkonkurencyjna okazała się Ceramika Paradyż, która zajęła pierwsze miejsce i dołączyła do zaszczytnego grona laureatów Konkursu Orły Polskiego Budownictwa.
--
REKLAMA:
--
Fot. Grupa Ceramika Paradyż
Fot. Grupa Ceramika Paradyż
Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość odbyła się 17 listopada w Hotelu Gromada w Warszawie. W trakcie jej trwania wręczono nagrody w sześciu konkursach: VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego PERŁY MEDYCYNY, VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA, VII edycji konkursu SAMORZĄD PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, IV edycji konkursu GMINA ATRAKCYJNA TURYSTYCZNIE, X jubileuszowej edycji konkursu MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz w V edycji konkursu MAZOWIECKI POWIAT/GMINA ROKU. W Gali wzięło w niej udział ponad 600 przedstawicieli zwycięskich firm, świata polityki, biznesu oraz instytucji branżowych.

źródło: Grupa Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d