Jakie są zalety płyt fundamentowych PARATi™?

Podziel się:
Płyty fundamentowe PARATi pozwalają zaoszczędzić na kosztach budowy na wiele sposobów. Co więcej, ich wybór w konsekwencji obniża też wysokość rachunków. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Co dokładnie można zyskać, wybierając płyty fundamentowe PARATi™? Ile czasu potrzeba na stworzenie płyty fundamentowej PARATi™?

Fot. parati.com Fot. parati.com

 

Ile czasu potrzeba na stworzenie płyty fundamentowej PARATi™?

Płyty fundamentowe PARATi™ często powstają w zaledwie 4-6 dni. Tak imponujące tempo budowy przekłada się na znacznie niższe koszta inwestycji. Z tego powodu płyty te są wybierane zarówno przez przyszłych właścicieli prywatnych domów, jak i firmy deweloperskie.

Rekordowo krótkie tempo prac jest możliwe m.in. dzięki modułowej strukturze płyt. Eliminuje to też ryzyko niedokładnego spasowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu, że cały projekt wykonuje jedna firma, zleceniodawca unika przestojów, co dodatkowo przyspiesza prace budowlane.

REKLAMA:

Wart uwagi jest fakt, że w trakcie budowy płyta fundamentowa PARATi od razu otrzymuje wszystkie niezbędne instalacje. W konstrukcji wykonuje się przepusty na system wodno-kanalizacyjny i przewody elektryczne. W planie można uwzględnić też np. montaż ogrzewania podłogowego.

 

 

 

W jakich miejscach sprawdza się płyta fundamentowa PARATi™?

Wylewka tworzona jest z betonu odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Klasa wykorzystywanego materiału to co najmniej C25/30. Zapewnia to budowli stabilność, bo jej masa rozłożona jest na całą powierzchnię płyty. Dzięki temu nie osiada, a ściany nie pękają.

Wysoka wytrzymałość betonu sprawia, że płyty fundamentowe PARATi sprawdzają się w miejscach trudnych do zabudowy. Przykładami są tereny podmokłe oraz z wysokimi wodami gruntowymi. Na takim fundamencie pewnie będzie stał też dom postawiony na terenie zdewastowanym przez prace górnicze.

 

 

 

 

Co jeszcze można zyskać dzięki wyborowi płyty fundamentowej PARATi™?

Płyty fundamentowe PARATi pozwalają ograniczyć wydatki na rachunki. Konstrukcja jest uszczelniona w taki sposób, by nie powstawały w niej żadne mostki termiczne. Oprócz tego cechuje się odpornością na mróz do nawet -15°C. Pomaga w tym opaska przeciwwysadzinowa, dzięki której zyskuje się dodatkową warstwę izolacji cieplnej.

Budynek jest również zabezpieczony przed wilgocią. Sprawia to, że tego typu płyty to dobry wybór do nowoczesnych domów energooszczędnych. Materiał, z którego są wykonane, zapobiega też pojawianiem się grzybów i pleśni. W ten sposób płyty zmniejszają ryzyko nabawienia się chorób przez domowników lub pracowników gmachu firmowego.

 

 

REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#fundamenty #czytelnia #plyty #na fundament #Fundamenty i piwnice - tematy ozostałe #płyta fundamentowa #płyta fundamentowa PARATi

Więcej tematów: